HBC JVP Strakonice 1921 - Handball PSG Zlín 33:22 (18:11)

Branky Strakonic: Mošovský 6 (4), Nový 5, Bičiště, Krejčí 4, Pek, Wildt (1) 3, M. Nejdl, Sedlák 2, Kaplan, Landsinger, Říha, Samek 1. Vyloučení: 4:5. Žluté karty: 1:1.

V úvodu utkání se oba týmy vystřídaly ve střelbě branek. Poté domácí odskočili z 2:2 na 5:2. Soupeř se ještě jednou dotáhl na rozdíl jednoho gólu, ale pak již jen Strakoničtí svůj náskok navyšovali. Poločasové vedení o sedm branek již naznačovalo, že body zůstanou doma.

Na začátku druhé půle sice dali hosté tři góly, domácí Mošovský neproměnil sedmičku, ale pak přišla čtyřgólová šňůra Strakonic a ve 40. minutě to bylo o osm branek. Druhá podobná série přišla z 25:18 na 29:18 a bylo rozhodnuto. Rozdíl jedenácti branek pak vydržel až do konce zápasu.

Strakoničtí tak přeskočili Zlín o bod a navíc na něj mají jedno utkání k dobru.