Setkání se zúčastnila také Odbočka přátel Slavia Praha ze Strakonic. V tradiční dražbě byly dva dresy a to první s podpisy hráčů Slavia Praha a druhým byl dres Tomáše Součka. Výtěžek dražby šel pro zdejšího bývalého hráče ročníku 1992 Davida Novotného, na jeho léčbu a rehabilitaci po úraze při havárii.

Hrálo se na čtyřech hřištích systémem 4+1 hráčů, 1x15 minut. Slavnostní výkop provedl Vladimír Malý st., který zde byl se svým synem. Naše mužstvo skončilo na 12. místě a vítězem se stalo mužstvo Fan shopu a druhý byl Kolín.

Výsledky OP Strakonice: S Kardašovo Řečicí 7:0 (Motl 4, Hozman 2 a Hrubý). S Kolínem jsme prohráli 1:6 (Hozman). Nad Velení jsme vyhráli 6:0 (Motl 2, Hozman 2, Velek a Šedivý ml.) Remizovali jsme s Bělou pod Bezdězem 3:3 (Hozman 2 a Motl). V posledním zápase ve skupině s Brandýsem nad Labem jsme prohráli 2:4 (Motl, Hozman). O postup ze skupin jsme hráli zase s Velení a vyhráli 6:2 (Velek 2, Hozman 2, Hrubý a Mottl). V utkání o 9. - 12. místo jsme hráli Třebíčí B 3:3 (Motl 2 a Hozman) a na pokutové kopy prohráli 2:4.

Zápasy z tribuny sledoval také rozhodčí pan Čejka, který odřídil přes 5000 utkání. Popřálo se před utkáním našemu Václavu Králíčkovi k jeho 60. letům, které oslavil 23. června, popřál mu i předseda OP Slavia Praha David Ocetník.

Autor: Jan Malířský