Místní oddíl nohejbalu TJ ČZ Strakonice uspořádal druhý ročník turnaje trojic a nejen podle slov vedoucího oddílu a ředitele turnaje v jedné osobě Petra Votavy se turnaj vydařil na výbornou „I letos jsme se rozhodli uspořádat turnaj trojic, kterému říkáme Turnaj pana Lukeše.

Přihlásilo se dvanáct týmů, ale nakonec jich startovalo jedenáct. Obsazení bylo velmi kvalitní. Byli zde k vidění jak hráči okresních a krajských soutěží, tak i několik borců z ligových soutěží. Za zmínku stojí Michal Nepodal, který nastupuje za extraligový Šacung Benešov, Rudolf Toman – druholigový NK Dynín a také mladíci z Radomyšle – Josef Slavíček, Filip Hokr a Martin Švancar, kteří nastupují za TJ Radomyšl v dorostenecké lize.

Tato trojice nakonec celý turnaj po dramatickém souboji ve finále ovládla. Chtěl bych poděkovat hráčům a všem, kteří se podíleli na bezproblémovém průběhu celého turnaje. Příští rok se zde určitě setkáme znovu,“ uvedl Petr Votava

Pořadí: 1. Radomyšl „B“ (Slavíček, Hokr F., Švancar), 2. Radomyšl „A“ (Pešek, Votava R., Koubovský), 3. Šacung (Nepodal, Smrčka, Lukeš).

Jan Škrle