Díky agresivní obraně a rychlé ofenzívní hře přejely základní skupinu suverénními výsledky (Tachov B-Strakonice 3:16, VŠ Slavia Plzeň-Strakonice 0:15, HC Háje-Strakonice1:12 a Písek-Strakonice 5:10). Ve finálové skupině zdolala děvčata bez problémů svého jihočeského rivala Milevsko výsledkem 10:5.

Tvrdě jsme narazili až v zápase s Mostem, kde soupeř otočil zápas a dal jasně najevo, že chce být pánem na hřišti. Vše nepovedené je nakonec ponaučením do dalšího boje o vytoužené zlato a ve finálovém zápase s Tachovem „A“, touha každé hráčky, bylo na hřišti odevzdat to nejlepší. Týmová souhra a vyhecovanost celého mančaftu dovedla holky k těsnému vítězství 8:7.

Je třeba pochválit celé družstvo za odvedený výkon a práci v podzimní části soutěže.

Svou formu budou mít šanci předvést ještě na Mikulášském turnaji v Mostě a dále se hráčky ročníku 2006 zúčastní výběrového turnaje v Plzni společně s Pískem.

Sestava: Agáta Nárovcová (brankářka), Nikola Stranevová, Apolenka Klejnová, Nikola Benešová, Eva Andrlíková (ocenění nejlepší hráčky družstva), Eliška Harantová, Nela Šulcová, Agáta Soukupová, Tereza Veitsová.

Pořadí na prvních třech místech:
1. HBC Strakonice
2. HC Milevsko
3. DHK Most


Martin Harant