Máte za sebou sérii tří porážek z venkovních zápasů? Domácí prostředí vám hodně chybělo?
Je fakt, že víc bodů jsme udělali doma, kde se nám skutečně hraje lépe. Ten sedmý hráč v poli navíc, kterým je naše publikum, je znát.

Přesto v Brně, kde jste prohráli pouze o gól, jste k bodům neměli daleko…
V Brně nám utekl první poločas. Pak jsme mohutně dotahovali a kdyby se hrálo ještě aspoň dvě minuty, tak bychom to asi dotáhli. Měli jsme je na lopatě. Ten výpadek v prvním poločase nás však stál body.

Z prvních dvou jarních domácích zápasů jste brali tři body. Tabulka se nesmírně vyrovnala a dokonce jste mohli reálně pomýšlet i na play off. Vnímali jste to?
Po výhře nad Zubřím jsme byli v euforii a možná nás napadlo, že bychom se mohli dostat i do play off. Stále jsme však byli na zemi a měli na vědomí, že naším hlavním cílem je záchrana.

Po třech prohrách v řadě se ovšem situace v tabulce znovu změnila. Klíčovým tématem je pro vás tedy opět záchrana v extralize?
Přesně tak. Proto je utkání s posledním celkem tabulky pro nás stěžejní a my si nemůžeme dovolit zaváhat.

Dá se říci, že utkání s Novým Veselím bude na jaře tím klíčovým?
Před play out to bude jednoznačně nejdůležitější zápas.

Podepsaly se nějak poslední porážky na atmosféře v týmu?
Trochu nás mrzí vysoká porážka v Hranicích, kde jsme se trápili při střelbě z dálky. Na Nové Veselí si ale věříme. Dokázali jsme vyhrát i u nich. Rozhodně si ale nesmíme myslet, že je přejedeme třeba o deset gólů. Očekávám vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro nás.