Výsledky:

Florbal BEZ Katovice - FBŠ Slavia Plzeň „B" 2:13, Florbal BEZ Katovice - Florbal Sokolov 4:5, Florbal BEZ Katovice - SK Jiskra Domažlice 1:9, Florbal BEZ Katovice - Florbal Slavoj Tachov 7:6.

Katovice se v poslední době potýkají s marodkou. Na turnaj do Domažlic byli k dispozici pouze čtyři kluci, které naštěstí doplnily dvě starší žákyně. Nicméně i tak k minimálnímu střídaní dvou trojic jeden hráč chyběl a navíc nebyl k dispozici brankář. Cíl turnaje byl minimální - nedostat moc nařezáno a pokusit se uhrát něco s posledním Sokolovem.

"V prvním zápase v FBŠ Plzeň se do brány postavil Kuba Novák a i přes bojovnost celého týmu jsme na soupeře nestačili. Druhý zápas se Sokolovem chytal Vojta Dub a bohužel ve vyrovnaném souboji jsme podlehli soupeři 4:5. Bylo znát, že soupeř střídal tři trojice a nám ke konci došly síly. Třetí zápas proti domácím Domažlicím znamenal třetího hráče v bráně Míru Čapka a i přes snahu všech jsme na dnešní nejlepší tým neměli. Ve čtvrtém zápase proti třetímu Tachovu, který odchytal také Míra a blýskl se několika pěknými zákroky, všichni vydali zbytky sil a po infarktovém závěru se povedlo vybojovat nečekanou výhru 7:6," zhodnotil zápasy trenér katovických žáků Petr Křivanec:

Na turnaji v Domažlicích v dresu Katovic hráli: Miroslav Čapek, Vojtěch Dub, Petr Křivanec, Jakub Novák a ostrostřelkyně z dívčího týmu Barbora Novotná a Tereza Rejšková.

Michal Novotný, Florbal BEZ Katovice