VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem na Strakonicku

Strakonicko – Pozvánka na sportovní akce.

6.10.2017
SDÍLEJ:

Strakoničtí muži v sobotu v 18 hodin hostí v extralize mistrovskou Duklu Praha.Foto: Jan Škrle

PÁTEK (6. října):

HOKEJ – okresní soutěž: Netolice – Eagles (20.30).

SOBOTA (7. října):

BĚH – Běh okolo Kuřidla: 37. ročník závodu a XVII. ročník Memoriálu Františka Kováře (10, Habeš).
BASKETBAL – oblastní přebor žen: BK Strakonice C – Pelhřimov (18), extraliga kadetek: BK Strakonice – Trutnov (16), liga mladších žákyň: BK Strakonice – BaK Plzeň (14).
FOTBAL – krajský přebor: Osek – Sokol Sezimovo Ústí (10), I. B třída: Cehnice – Vacov B (12.30), Chelčice – Dříteň, Sedlice – Hradiště, Bělčice – Božetice, okresní přebor: Střelské Hoštice – Katovice B, Doubravice – Lom, Radošovice – Bavorov, Civa Trans Rovná – Poříčí (hř. Přešťovice), III. třída: Lnáře – Junior Strakonice B, Hoslovice – Štěkeň B, Kladruby – Doubravice B, Balvani – Mnichov (hř. Křemelka), Pražák – Čestice (14), Drahonice – Číčenice, krajský přebor dorostenců: Junior Strakonice – Roudné (10, hř. Křemelka), I. A třída dorostenců: Blatná – Čkyně/Šumavské Hoštice (9.30), Poříčí – Vimperk (10), I. A třída žáků: Vodňany – Junior Strakonice B (9.30).
HÁZENÁ – extraliga mužů: Strakonice – Dukla Praha (18), II. liga starších dorostenců: Strakonice – Sezimovo Ústí (15.30).
HOKEJ – krajská liga: Radomyšl – Jindřichův Hradec (17.10, Písek), okresní soutěž: Prachatice – Vodňany (17.45), Drachkov – Protivín (19.30), liga žáků 8. tříd: Strakonice – Spolek Jindřichův Hradec (14.15), liga žáků 6. tříd: Strakonice – Spolek Jindřichův Hradec (12.15).

NEDĚLE (8. října):

BASKETBAL – ŽBL: U19 Chance – KP Brno (17), extraliga kadetek: BK Strakonice – Hradec Králové (11.30), liga mladších žákyň: BK Strakonice – BaK Plzeň U13 (9.30).
FLORBAL – Národní liga: Strakonice – Štíři České Budějovice (17).
FOTBAL – I. A třída: Junior Strakonice – Prachatice (hř. Křemelka), okresní přebor: Štěkeň – Malenice, III. třída: Sousedovice B – Pracejovice/Dražejov B, Cehnice B – Předslavice/Vlachovo Březí B (15), Volyně B – Chelčice B.
HOKEJ – okresní soutěž: HC Blatná – Schäfer (19.30), regionální liga starších dorostenců: Strakonice – Rokycany (17), liga žáků 7. tříd: Strakonice – Veselí nad Lužnicí (11.15), liga žáků 5. tříd: Strakonice – Veselí nad Lužnicí (9.15).
HOKEJBAL – II. NHbL: Blatná – Zliv (14).

Pokud není uvedeno jinak, jsou úřední začátky fotbalových zápasů v 16 hodin.

Autor: Miloš Vrátný

6.10.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

První zasedání sněmovny po volbách.

Složení poslaneckého slibu bylo zavazující

Soud v Táboře začal hlavní líčení v případu přepadení v Horusicích.
10

Masakr v Horusicích na svědomí nemají, to ti ostatní, co uprchli

Bezproudí na Strakonicku

Strakonice - V úterý 21. listopadu od 8 do 16 hodin bude bez elektřiny oblast ulice Českých lesů ve Strakonicích.

Oprava silnice ve Vodňanech potrvá do 25. listopadu

Vodňany - Z důvodu opravy silnice III/0224, platí v termínu od 14. do 25. listopadu přechodná úprava provozu v ulicích Zátiší a U Jatek ve Vodňanech.

OBRAZEM: Hasiči z Čejetic navštívili Budvar

Čejetice - V sobotu 18.listopadu si dobrovolní hasiči z Čejetic udělali malý výlet přímo do lůna jihočeského pivovarnictví.

Veterináři varují: Ptačí chřipka se může vrátit

Jižní Čechy – V jižních Čechách se epidemie dotkla jedenácti chovů. V celé republice bylo 38 ohnisek.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT