VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem na Strakonicku

Strakonicko – Pozvánka na sportovní akce.

6.10.2017
SDÍLEJ:

Strakoničtí muži v sobotu v 18 hodin hostí v extralize mistrovskou Duklu Praha.Foto: Jan Škrle

PÁTEK (6. října):

HOKEJ – okresní soutěž: Netolice – Eagles (20.30).

SOBOTA (7. října):

BĚH – Běh okolo Kuřidla: 37. ročník závodu a XVII. ročník Memoriálu Františka Kováře (10, Habeš).
BASKETBAL – oblastní přebor žen: BK Strakonice C – Pelhřimov (18), extraliga kadetek: BK Strakonice – Trutnov (16), liga mladších žákyň: BK Strakonice – BaK Plzeň (14).
FOTBAL – krajský přebor: Osek – Sokol Sezimovo Ústí (10), I. B třída: Cehnice – Vacov B (12.30), Chelčice – Dříteň, Sedlice – Hradiště, Bělčice – Božetice, okresní přebor: Střelské Hoštice – Katovice B, Doubravice – Lom, Radošovice – Bavorov, Civa Trans Rovná – Poříčí (hř. Přešťovice), III. třída: Lnáře – Junior Strakonice B, Hoslovice – Štěkeň B, Kladruby – Doubravice B, Balvani – Mnichov (hř. Křemelka), Pražák – Čestice (14), Drahonice – Číčenice, krajský přebor dorostenců: Junior Strakonice – Roudné (10, hř. Křemelka), I. A třída dorostenců: Blatná – Čkyně/Šumavské Hoštice (9.30), Poříčí – Vimperk (10), I. A třída žáků: Vodňany – Junior Strakonice B (9.30).
HÁZENÁ – extraliga mužů: Strakonice – Dukla Praha (18), II. liga starších dorostenců: Strakonice – Sezimovo Ústí (15.30).
HOKEJ – krajská liga: Radomyšl – Jindřichův Hradec (17.10, Písek), okresní soutěž: Prachatice – Vodňany (17.45), Drachkov – Protivín (19.30), liga žáků 8. tříd: Strakonice – Spolek Jindřichův Hradec (14.15), liga žáků 6. tříd: Strakonice – Spolek Jindřichův Hradec (12.15).

NEDĚLE (8. října):

BASKETBAL – ŽBL: U19 Chance – KP Brno (17), extraliga kadetek: BK Strakonice – Hradec Králové (11.30), liga mladších žákyň: BK Strakonice – BaK Plzeň U13 (9.30).
FLORBAL – Národní liga: Strakonice – Štíři České Budějovice (17).
FOTBAL – I. A třída: Junior Strakonice – Prachatice (hř. Křemelka), okresní přebor: Štěkeň – Malenice, III. třída: Sousedovice B – Pracejovice/Dražejov B, Cehnice B – Předslavice/Vlachovo Březí B (15), Volyně B – Chelčice B.
HOKEJ – okresní soutěž: HC Blatná – Schäfer (19.30), regionální liga starších dorostenců: Strakonice – Rokycany (17), liga žáků 7. tříd: Strakonice – Veselí nad Lužnicí (11.15), liga žáků 5. tříd: Strakonice – Veselí nad Lužnicí (9.15).
HOKEJBAL – II. NHbL: Blatná – Zliv (14).

Pokud není uvedeno jinak, jsou úřední začátky fotbalových zápasů v 16 hodin.

Autor: Miloš Vrátný

6.10.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ve strakonické házenkářské hale se 20. 1. uskutečnilo 2. kolo žákovské ligy starších žáků.
40

Všechny body nezískali, ale pochvalu zaslouží

Mobilheim nedaleko Dobešic, kde byl zavražděn manželský pár.
16

Policie má podezřelé z dvojnásobné vraždy. Zadrželi je v cizině

Strakoničtí badmintonisté excelovali na turnaji Grad Prix

Strakonice- Předposlední turnaj, badmintonového seriálu čtyř turnajů Grand Prix „D“, a skvělý badminton, byl k vidění 13. ledna ve Strakonicích.

Dvě slavonická stavení se uchází o titul Památky roku

Slavonice - Také v letošním roce se některé památkové objekty ze Slavonic budou ucházet o titul letošní Památky roku.

Srně z rybníka pomohl neznámý zachránce

Vodňany – V neděli 21. ledna odpoledne byla k Hliněnému rybníku ve Vodňanech vyslána místní profesionální jednotka k záchraně srnky.

Na plese se čarovalo a volilo

Čejetice - Místní sbor dobrovolných hasičů v sobotu 20. ledna 2018 pořádal tradiční 112. hasičský ples.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>