VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem na Strakonicku

Strakonicko – Pozvánka na víkend 16.-17. září.

15.9.2017
SDÍLEJ:

Florbalisté Strakonic zahajují nový ročník Národní ligy.Foto: Jan Škrle

SOBOTA (16. září):

BĚH: běh v Kocelovicích (10).
FOTBAL – ČFL: Čížová – Brozany (13.30, hř. Sídliště Strakonice), krajský přebor: Katovice – Nová Včelnice, I. A třída: Blatná – Vacov, Vodňany – Loko České Budějovice (17), I. B třída: Chelčice – Netolice, Volyně – Lhenice, okresní přebor: Malenice – Radošovice, Poříčí – Doubravice, Dražejov – Blatná B (hř. Pracejovice), Bavorov – Střelské Hoštice, III. třída: Balvani – Lnáře (hř. Křemelka), Předslavice/Vlachovo Březí B – Pražák (hř. Předslavice), I. A třída dorostenců: Volyně/Čestice – Vimperk (10, hř. Volyně), krajský přebor žáků: Junior Strakonice – Roudné (9, hř. Sídliště).
HÁZENÁ – extraliga mužů: Strakonice – Jičín (18).
HOKEJ – okresní soutěž: Ales Strakonice – SKP Strakonice (19.45), regionální liga mladších dorostenců: Strakonice – Příbram (16), liga žáků 7. tříd: Strakonice – Domažlice (13.45), liga žáků 5. tříd: Strakonice – Domažlice (11.45).
MOTORISMUS – Šumavský Amatér Cup: motokros v Horažďovicích (závod 12.30, trénink 8).
STOLNÍ TENIS – III. liga: ČZ Strakonice – Vodňany (15).

NEDĚLE (17. září)

FLORBAL – Národní liga: Strakonice – Wizards DDM Praha 10 (17).
FOTBAL – I. A třída: Junior Strakonice – Bavorovice (hř. Křemelka), I. B třída: Osek B – Kluky (15), okresní přebor: Katovice B – Civa Trans Rovná, III. třída: Pracejovice/ Dražejov B – Hoslovice (13.30), Mnichov – Junior Strakonice B, Doubravice B – Štěkeň B, Sousedovice B – Kladruby, Cehnice B – Drahonice (15), Chelčice B – Číčenice (16, hř. Libějovice), Volyně B – Čestice, krajský přebor dorostenců: Vodňany/Dříteň – Meteor Tábor (10, hř. Vodňany), I. A třída dorostenců: Volyně/Čestice – Vlachovo Březí (13, hř. Volyně), krajský přebor žáků: Blatná – Milevsko (9.30), I. A třída žáků: Junior Strakonice B – Vlachovo Březí (10, hř. Sídliště).
HOKEJ – okresní soutěž: Radomyšl B – Eagles (19.30), příprava: Strakonice – Vimperk (17), regionální liga starších dorostenců: Strakonice – Tábor (13.30), liga žáků 8. tříd: Strakonice – Tábor (11.15), liga žáků 6. tříd: Strakonice – Tábor (9.15).
HOKEJBAL – II. NHbL: Blatná – Suchdol nad Lužnicí (14), liga starších žáků: Blatná – HBC Plzeň (11).
Pokud není uvedeno jinak, jsou úřední začátky fotbalových zápasů v 16.30 hodin.

Autor: Miloš Vrátný

15.9.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Čížová prohrála 0:2.
63

"Domácí" třetiligová Čížová nestačila na Králův Dvůr

Novoroční ohňostroj ve Strakonicích.

Novoroční ohňostroj bude jako obvykle

Představujeme vám prvňáčky ze Základní školy F. L Čelakovského ve Strakonicích

Strakonicko - I tuto středu vám představujeme děti z prvních tříd strakonického okresu.

Dvě provázané akce na jednom místě

Vodňany - Až do pátku 24. listopadu je ve vestibulu Domova mládeže v Jiráskově ulici charitativní bazárek.

Je zázrak, když si přečtou scénář, říká režisér Marhoul

Český Krumlov/ROZHOVOR/ – Režisér Václav Marhoul si vybral do hlavní role svého nového filmu Nabarvené ptáče podle stejnojmenné knižní předlohy malého Krumlováka Petra Kotlára.

Krátce ze sportu na Strakonicku

Strakonicko - Výsledky z některých soutěží.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT