Pátek

VOLEJBAL – I. liga ženy: Rudolfov – Madeta ČB (18).

HOKEJ – Regionální liga dorostu: Tábor B – DDM ČB (17:40 Soběslav), J. Hradec – Pelhřimov (17:55).

Sobota

VOLEJBAL – Extraliga muži: Jihostroj ČB – Ústí n. Lab. (18 Sp. hala), I. liga ženy: Rudolfov – Madeta ČB (18).

HÁZENÁ – Extraliga muži: Strakonice – Maloměřice (15)

CYKLISTIKA – Toi Toi Cup v cyklokrosu ve Veselí nad Lužnicí (11 junioři, 12 ženy, 13:15 muži).

HOKEJ – extraliga dorostu: Banes Motor ČB – Plzeň (12), krajská liga muži: Veselí – J. Hradec (17), Milevsko – Soběslav (17), regionální liga junioři: Strakonice – J. Hradec (14), DDM ČB – Tábor (18:40 II. plocha).

BASKETBAL – I. liga ženy: Strakonice – Pardubice (17), II. liga muži: Písek B – Příbram (17:30), extraliga kadeti: Písek – Ústí n. Lab. (15:30), GBA Lions J. Hradec – Děčín (19:30), nadregionální liga kadeti: Tábor – Kaplice (12), SKB Strakonice – Příbram (15:30), liga kadetky: Strakonice – DBAK (15:30).

ATLETIKA – Air Force Cross v Bujanově (15:30 památník Zdíky, běh na 5 km), Himalájský medvěd (běhy z Krásetína na Kleť, 9 až 15 z parkoviště pod lanovkou).

STOLNÍ TENIS – Krajský bodovací turnaj nejml. žactva ve Volarech (9 ZŠ).

Neděle

BASKETBAL – Kooperativa NBL muži: Písek – Pardubice (17), I. liga muži: GBA Lions J. Hradec – Chomutov (16), I. liga ženy: Strakonice – Pečky (11), II. liga muži: Tigers ČB – Benešov (12 Kubatova), II. liga ženy: Tigers ČB – Benešov (10 Kubatova), extraliga kadeti: Písek – Děčín (10), GBA Lions J. Hradec – Ústí n. Lab. (12), nadregionální liga kadeti: Tábor – Příbram (11:30), Strakonice – Kaplice (13), liga kadetky: Strakonice – Sokolov (9).

HOKEJ – Liga junioři: Písek – Chomutov (15:30), liga dorostu: Písek – Ústí n. Lab. (12), krajská liga muži: Vimperk – Strakonice (17), Č. Krumlov – Božetice (17), Hluboká – Radomyšl (17), regionální liga junioři: Soběslav – Pelhřimov (16:25), regionální liga dorostu: Mad Bull ČB – Tábor B (13:15 Pouzar centrum), DDM ČB – Pelhřimov (18:40 II. plocha).

CYKLISTIKA – Mistrovství republiky mládeže v cyklokrosu ve Veselí í (9:15 ml. žákyně, 9:55 st. žákyně, 10:35 ml. žáci, 11:15 st. žáci, 12 kadetky, 12:50 kadeti).

TAEKWON-DO ITF – Budweis Grand Prix 2023 v Č. Budějovicích (9.30 výstaviště, pavilon T1).

Pondělí

HOKEJ – Extraliga junioři: Banes Motor ČB – Přerov (18:15).