Pátek

HOKEJ – Tipsport extraliga: Banes Motor ČB – Kladno (17:30), liga dorostu: Písek – Šumperk (16), krajská liga muži – semifinále play off: Milevsko – Veselí (19), Hluboká – Soběslav (19 Pouzar centrum ČB), regionální liga junioři: DDM ČB – Rokycany (18:25 II. plocha), regionální liga dorostu: J. Hradec – Kolín (17:55), Tábor B – Č. Třebová (18:25 Soběslav).

Sobota

VOLEJBAL – Extraliga muži: Jihostroj ČB – Liberec (16).

FOTBAL – II. liga: Táborsko – Chrudim (14:30 Kvapilova), ČFL: Písek – Povltavská (10:15), Dynamo ČB B – Hostouň (10:30 Složiště), I. liga dorostu: Dynamo ČB – Zlín (13 Složiště.), II. liga dorostu: Táborsko – Žižkov (13:30 Soukeník), příprava: Soběslav – Rudolfov (12 Hluboká), Písek 19 – Katovice (13), Hluboká – J. Hradec (17), Prachatice – Roudné (15), Č. Krumlov – Olešník (10:15), Milevsko – Vimperk (14), Třebětice – D. Voda (14 Lišov), Č. Krumlov dor. – Netolice (14), Osek – Vodňany (12 Blatná), Veselí – Týn (12 Lišov), Dražice – Větrovy (16 Soukeník), Semice – Prčice (18 Písek), H. Planá – Přídolí (16 Č. Krumlov).

HOKEJ – II. liga: Tábor – Letňany (18), Písek – Kralupy n. Vlt. (17), extraliga junioři: Banes Motor ČB – Zlín (14:15 II. plocha), liga dorostu: Písek – Vsetín (13:15), regionální liga junioři: J. Hradec – Soběslav (13:55), turnaj minizákladen B v Č. Budějovicích (15:15 Pouzar centrum Mad Bull ČB, Motor ČB, J. Hradec), exhibice v Č. Budějovicích: HC AHL ČB –HC Kondor (16:45 Pouzar centrum).

HÁZENÁ – II. liga muži: Loko Č. Budějovice – Kutná Hora (17), Strakonice B – Dolní Cerekev (17), Třeboň – Pardubice (18:30), II. liga st. dorostenci: Jihočeši – Pardubice (16:30 Třeboň), liga ml. dorostenci: Jihočeši – Jičín (12:30 Třeboň), II. liga ml. dorostenci: Třeboň – Pardubice (14:30).

BASKETBAL – II. liga muži: Tigers ČB – Písek B (18 Kubatova), extraliga kadeti: Písek – Snakes Ostrava (16), GBA Lions J. Hradec – NH Ostrava (19).

STOLNÍ TENIS – II. liga muži: Studená – Liberec B (15), Vodňany – Čakovice (16:30), III. liga muži: Soběslav – Sparta Praha B (14), ČZ Strakonice – Rakovník (15), II. liga ženy: Kovářov – Sparta Praha D (10), Kovářov – Elizza Praha B (15).

KRASOBRUSLENÍ – Mistrovství ČR žactva v Č. Budějovicích (10:30 a 16).

HOKEJBAL – Extraliga muži: Prachatice – Kladno (15).

ATLETIKA – 9. Vožický vytrvalostní běh (12:30 Ml.Vožice 14 km, 10 děti).

Neděle

FOTBAL – ČFL: Táborsko B – Vltavín (10:15 Soukeník), příprava: Třeboň – Slavia ČB (12), T. Sviny – Frymburk (15 Hluboká), Jankov – Hrdějovice (11 Hluboká), Horní Žďár – Mladé (10).

BASKETBAL – II. liga muži: Tigers Č. Budějovice – Příbram (9:30 Kubatova), extraliga kadeti: Písek – NH Ostrava (9), GBA Lions Jindřichův Hradec – Snakes Ostrava (13), liga kadeti: Písek B – Lynx Liberec (11:30).

HOKEJ – Liga junioři: Písek – Vsetín (18:15), krajská liga muži: Soběslav – Milevsko (17), Veselí – Hluboká (17), regionální liga junioři: J. Hradec – Strakonice (16:40), Tábor – Rokycany (17), DDM ČB – Černošice (18:25 II. plocha), regionální liga dorostu: J. Hradec – Tábor B (14:10), Mad Bull ČB – Domažlice (15:20 Pouzar centrum).

STOLNÍ TENIS – II. liga muži: Vodňany – Liberec B (10), Studená – Čakovice (10), III. liga muži: Soběslav – Rakovník (10), ČZ Strakonice – Sparta Praha B (10).

KRASOBRUSLENÍ – Mistrovství ČR žactva v Českých Budějovicích (8:30 a 12:45).

HOKEJBAL – I. liga muži: Pedagog ČB – Polička (14), Suchdol n. Luž. – Vlčí smečka Ústí n. Lab. (15).