PÁTEK

HOKEJ – liga starších dorostenců: Strakonice – Příbram (19.30).

SOBOTA

BASKETBAL – oblastní přebor žen: BK Strakonice C – Borotín (15), liga mladších žákyň: BK Strakonice – USK Praha (17).

FOTBAL – krajský přebor: Osek – Písek B, I. A třída: Vodňany – Dolní Bukovsko, I. B třída: Blatná – Záblatí, Chelčice – Sousedovice, Poříčí – Stachy, okresní přebor: Volyně – Cehnice, Bavorov – Střelské Hoštice, Malenice – Vodňany B, Čestice – Katovice B (11.30), Lnáře – Lom, Civa Trans Rovná – Dražejov (hř. Přešťovice), Doubravice – Blatná B, III. třída: Hoslovice – Drahonice, Sedlice B – Libějovice, IV. třída: Pracejovice – Mnichov (11.30), Cehnice B – Radošovice, krajský přebor dorostu: Junior Strakonice – Roudné (10, hř. Křemelka), I. A třída dorostu: Střelské Hoštice/Sousedovice – Osek/Strakonice B (10, hř. Střelské Hoštice), krajský přebor žáků: Junior Strakonice – Milevsko (10, hř. Sídliště), I. A třída žáků: Volyně – Zliv (10).

HÁZENÁ – I. liga mužů: Strakonice – Nové Veselí (18), I. liga mladších dorostenců: Strakonice – Lovosice (16), liga starších dorostenek: Strakonice – SVŠ Plzeň (14.15).

HOKEJ – okresní přebor: Radomyšl – Cehnice (17.45), okresní soutěž: Blatná – Protivín (20).

HOKEJBAL – KHbL mužů: Blatná – Olešník (14).

STOLNÍ TENIS – III. liga: ČZ Strakonice – El Niňo Praha D (15).

NEDĚLE

BASKETBAL – oblastní přebor žen: BK Strakonice C – Pacov (11), liga mladších žákyň: BK Strakonice – HB Basket Praha (9).

FOTBAL – III. třída: Štěkeň B – Číčenice, Sousedovice B – Kladruby, IV. třída: Junior Strakonice – Předslavice (hř. Křemelka), Volyně B – Doubravice B, I. A třída dorostu: Volyně – Vodňany (10), krajský přebor žáků: Blatná – SKP České Budějovice (10), I. A třída žáků: Vodňany – Hradiště (10), Junior Strakonice/Sousedovice – Vacov (10, hř. Sídliště), divize žen: Blatná – VS Plzeň.

HOKEJ – okresní soutěž: Ales Strakonice – HC Prachatice (9.15), Schäfer – SKP Policie (18.15), Vodňany – HSG Horažďovice (20), liga juniorů: Strakonice – Krkonoše (11.30).

HOKEJBAL – NHbL starších dorostenců: Blatná – Rakovník (12).

MOTORISMUS – Finále Šumavského poháru v motokrosu: Strakonice (12 Droužetice, trénink 8).

STOLNÍ TENIS – III. liga: ČZ Strakonice – Elizza Praha C (10).

PONDĚLÍ

FOTBAL – I. A třída dorostu: Vodňany – Protivín (10), Sedlice – Mirotice (10), Osek/ Strakonice B – Volyně, Střelské Hoštice/ Sousedovice – Vacov (14, hř. Střelské Hoštice).

HOKEJ – okresní přebor: Katovice – Luby (15.30), HC Horažďovice – Sušice (17.45), okresní soutěž: KR Beton Prachatice – Budilov (20).

Pokud není uvedeno jinak, jsou úřední začátky fotbalových zápasů ve 14.30.