PÁTEK

HOKEJ – liga juniorů: Strakonice – Kolín (19.30).

SOBOTA

BASKETBAL – ŽBL: BK Strakonice – Valosun KP Brno (17), II. liga žen: BK Strakonice B – Kladno (19), extraliga kadetek: BK Strakonice – BK Brno (14).

FOTBAL – krajský přebor: Sedlice – Třeboň, I. A třída: Katovice – Čimelice, I. B třída: Chelčice – Stachy, Bělčice – Březnice, okresní přebor: Střelské Hoštice – Dražejov, Lnáře – Doubravice (11), Bavorov – Lom, Osek B – Malenice, IV. třída: Lnáře B – Doubravice B, krajský přebor dorostu: Blatná – Český Krumlov (9.30), I. A třída dorostu: Vodňany – Vlachovo Březí (10), Osek – Stachy (10).

FUTSAL – Vodňanská liga: Otroci – DG 303 (10), Kůrožrouti – FC Kapr (11), FC KIK – B&D Boys (13), Sokolská louka – 5 Samyc (16), FC Mexico – Los Bombardos (17).

HÁZENÁ – II. liga žen: Strakonice – Most B (16).

HOKEJ – krajská liga: Radomyšl – Jindřichův Hradec B (19.30, Písek).

HOKEJBAL – NHbL starších dorostenců: Blatná – Třemošná (11 a 13.30).

VODNÍ PÓLO – I. liga mužů: Strakonice – Hradec Králové (11.15 a 18.45), I. liga žen: Strakonice A – Sokolov (9.45 a 19.45, vše Křemelka).

NEDĚLE

BASKETBAL – II. liga žen: BK Strakonice B – Brandýs nad Labem (11), extraliga kadetek: BK Strakonice – Valosun Brno (9), oblastní přebor žen: BK Strakonice C – Borotín (13).

FOTBAL – ČFL: Strakonice – Loko Vltavín (hř. Křemelka), okresní přebor: Blatná B – Volyně, Katovice B – Cehnice, Sedlice B – Civa Trans Rovná, III. třída: Štěkeň B – Pracejovice, Sousedovice B – Kladruby, IV. třída: Číčenice – Volyně B, I. A třída žáků: Vodňany – Mirotice (10), Osek – Vacov/Zdíkov (10).

HOKEJ – krajská liga: Strakonice – Tábor B (17), okresní přebor: Katovice – Sušice (10.30), Cehnice – HC Horažďovice (19.45), okresní soutěž: Drachkov – Eagles Strakonice (12.45).

KARATE – krajský přebor: Strakonice, hala STARZ (9-12 kata, 13-18 kumite).

VODNÍ PÓLO – I. liga žen: Strakonice B – Stepp Praha A (8.30 a 11.30, Křemelka).

Pokud není uvedeno jinak, jsou úřední začátky fotbalových zápasů ve 14 hodin.