Domácí zápas Jihostroje se nesl ve znamení vzpomínky na zesnulého trenéra Milana Žáka, který opustil tento svět nečekaně v neděli. Hráči a diváci uctili jeho památku minutou ticha.

Jihostroj byl velkým favoritem zápasu a také jasně ovládl první set – 25:9. Komplikace ve druhém dějství si vynutily střídání, ve hře se objevili Novotný a Fila. Brno se rozehrálo, nahrávač Fučík zpřesnil pobídky k útoku a bylo vyrovnáno – 22:25.
Vyhrocenou koncovku třetího setu Jihočeši zvládli (25:23), totéž platilo o závěru čtvrtého setu - 25:23
Jihostroj České Budějovice – Volejbal Brno 3:1 (9, -22, 23, 23), čas: 97 minut, rozhodčí Krtička, Meruna – Sokol, Aubrecht, diváků 450. Jihostroj Č. Budějovice: Zapletal, Kriško, Sukuba, Mach, Pláteník, Rojas – libero Juračka (Fila, Novotný, Habr, Michálek). Trenéři Svoboda, Pochop.