Extraliga juniorek: BA Sparta Praha – Strakonice 62:71 (38:34)

Strakonickému týmu dělala velké potíže rychlá, přímočará hra soupeřek. Náskok domácích kulminoval ve 14. minutě (30:20), na dva body snížily Strakonice před koncem poločasu. Sparta opět odskočila na 50:43, navíc v polovině poslední čtvrtiny se vyfaulovala už čtvrtá jihočeská hráčka. Přesto se Strakonicím čtyři minuty před koncem zlepšenou obranou podařilo poprvé jít do vedení (56:58), které nakonec udržely.

Karlovy Vary – Strakonice 64:55 (36:27)

Jihočešky začaly velmi nekoncentrovaně a v 15. minutě byl stav 32:13. Zlepšenou hrou se Strakonicím podařilo dvěma trojkami do utkání vrátit v polovině třetí čtvrtiny (42:39). Jenže ještě horší výkon tentokrát předvedli rozhodčí – některé jejich výroky byly až komické. Soupeřky s jejich pomocí v posledních čtyřech minutách třetí části proměnily 12 ze 14 nařízených trestných hodů, náskok opět navýšily a zápas definitivně rozhodly.

Liga starších žákyň: Jablonec nad Nisou – Strakonice 74:62 (39:29)

Prohru si družstvo zasloužilo a může být rádo za konečný výsledek. Fatální množství nevynucených ztrát, jenž pramení z malého nebo žádného nasazení v tréninku, tým sráží nemilosrdně do kolen. Duel také poznamenali až úzkostlivě pískající rozhodčí a zranění Kláry Votavové.

Liberec I. – Strakonice 56:58 (22:30)

Ztráty, nedůsledná obrana, neexistující doskakování. Vítězství Jihočešky vydřely, ale stálo je zbytečné nervy i síly.