TJ Datels Blatná - Vlčí smečka Ústí nad Labem 5:2 (1:2, 1:0, 3:0)

Branky: 11:38 M. Pangrác (D.Michálek, D. Braun), 29:02 P. Maňaska (J. Matějka), 41:58 M. Pangrác (Z. Vinter), 43:27 D. Braun (P. Maňaska), 44:49 D. Braun (D. Michálek) - 7:28 J. Grosse (T. Fajgl, L. Belica), 13:38 J. Tůma (J. Singer, P. Zajan). Vyloučení: 4:4. Využití přesilovek: 1:0. Střely na branku: 39:18.

Celá série začala v Blatné a domácí zvítězili 3:2 po prodloužení a 6:3. V Ústí nad Labem slavila naopak dvě výhry Vlčí smečka a obě v prodloužení (4:3 a 6:5). Za stavu 2:2 na zápasy se tedy semifinále stěhovalo zpět do Blatné.

Přestože vypadá konečný výsledek 5:2 jasně, opět byli fanoušci svědky pořádné bitvy. Domácí sice soupeře jasně přestříeli, ale ten dvakrát v první třetině vedl. Blatenští vyrovnali na 2:2 až v poslední minutě druhé třetiny. Vše rozhodly až poslední tři minuty celé série. Na vedoucí branku Pangráce reagovali hosté hrou bez brankáře, ale v té inkasovali počtvrté. Domácí pak pečetili postup pátou brankou deset vteřin před koncem utkání.

Vývoj play off tomu chtěl, aby se ve finále potkali vítězové Západní a Východní skupiny první ligy. Datels Blatná vyzvou v boji o postup do extraligy Kometu Polička.