Na úvod děvčata vyhrála s Ústím nad Labem 105:10 (53:4), kdy soupeřky byly mladší, ale také to byla jediná stovka na národním finále.

V dalším utkání ve skupině pak Jihočešky porazily Novou Paku 70:45 (43:20), vítězství se však zrodilo až po vyrovnané první části.

Ve čtvrtfinále přišla klíčová výhra o postup mezi čtyři nejlepší, nad Ostravou zvítězily Strakonice 54:52 (27:31). Ostrava byla větším a celkově silnějším týmem. Plně využívala své převahy a vedla již o 12 bodů. Ve druhé půli vynikal strakonický tým obranou, zejména Němcová, Lukačevičová a Soukupová se překonávaly, dobrým výkonem pomohla k bodům Votavová. Ve čtvrté části se bojovalo o každý míč. Vyrovnaný zápas rozhodl koš Jánské a úspěšný trestný hod Roučkové.

Jedinou prohru si připsaly Strakonice s pozdějším vítězem Hradcem Králové – 16:58 (6:35). Východočešky měly dvě výrazné opory, které se těžko bránily, a tak šance byla dána méně hrajícím děvčatům.

V boji o bronz Jihočešky vyhrály s USK Praha 55:52 (19:30) ve velmi bojovném a vyrovnaném zápase. Ani tentokrát výhra nepřišla zadarmo. Naopak v tomto zápase se ujal vedení soupeř a vedl již o 11 bodů. Tým se nevzdal, dřel jako vždy v obraně. Korunu snahy vyjádřila body trojice Němcová, Lukačevičová a Roučková, která dokázala během tří minut vyrovnat. Družstvo nakonec zaslouženě vyhrálo.

Nejlepší hráčkou Strakonic byla vyhodnocena Soukupová a do nejlepší pětky turnaje byla vybrána Roučková.

Body: Roučková 64, Němcová 39, Baloušková, Soukupová 30, Laňková 25, V. Votavová 23, Jánská 22, Lukačevičová 21, Suchanová 12, S. Votavová 12, Nepodalová 10, Hanusová 6, Breibischová, Junková, Lipavská 2.