K třetímu utkání nastoupily házenkářky Fezka Strakonice v neděli v písecké hale proti celku Kobylis. Potřetí splnily předpoklad favoritek a uhrály ve II. lize třetí výhru.

Fezko – Kobylisy 22:16 (11:9). Zápas nám přiblížila trénerka Eva Krausová:

„Začátek zápasu pro domácí děvčata vypadal velmi bledě. V průběhu 1. poločasu tým stále prohrával rozdílem 2 až 3 branek a ani obraz hry nenasvědčovat tomu, že by se výsledek nějak výrazně mohl zlepšit v náš prospěch.

Největší problémy nám dělala střelkyně Vélová z Kobylis, která dala pět branek téměř v řadě za sebou. Kolem 20. minuty I. poločasu jsme byly vývojem utkání donuceny vzít si oddechový čas, nasadily jsme osobní obranu na zmíněnou klíčovou hráčku Kobylis, čímž se nám ještě do konce I. poločasu podařilo zvrátit skóre v náš prospěch. Ve druhém poločase jsme ještě více zvýšily bojovnost a zrychlily protiútoky a vytvořily si tak velmi uspokojivý náskok, který jsme udržely až do konce zápasu.

Bohužel ani tentokráte nelze předvedenou hru v žádném případě opěvovat. Opět se objevila řada technických chyb, nicméně hlavním kamenem úrazu byla střelba, a to zejména z postu křídel!

Celý tým si ovšem zaslouží pochvalu za obrovskou bojovnost, která byla tentokráte klíčem k úspěchu. Opět je nutné pochválit zejména bojovnici Šárku Fundovou, která i přes drobné svalové zranění byla tahounem družstva.

Střelkyně: Fundová 9 (2), Daniela Šrámková 4, Krausová 2 (2), Katka Šrámková a Schánělcová po 2, Vlčková, Lešáková a Veselková po 1 – Vélová 6 (1), vyloučení 1:1 a ČK pro hosty, sedmimetrové hody 5/4 – 3/2.