BK Strakonice – BaK Plzeň 72:40 (35:12)

Strakonickým žákyním se povedl excelentní vstup do zápasu. Nátlakovou celoplošnou obranou nutily soupeřky ke ztrátám, které se jim dařilo úspěšně trestat a rozdíl ve skóre rychle narůstal. V utkání se dokázaly kromě úspěšného presinku prezentovat i skvěle založeným a úspěšně zakončeným rychlým protiútokem.

BK Strakonice – HB Basket Praha 55:90 (27:45)

Přesný opak předchozího střetnutí. Hostující hráčky zatlačily na strakonické basketbalistky a ty jim odevzdávaly jeden míč za druhým a bodový rozdíl se rychle zvětšoval.

Proto už ve 12. minutě druhé čtvrtiny svítilo na ukazateli skóre 14:31! Poté se domácí hráčky konečně probudily z letargie a postupně se jejich výkon zlepšoval. Pivotmanky dokázaly několikrát předvést výborné uvolnění v podkošovém prostoru a skórovat. Tým zaslouží pochvalu, že bojoval až do konce, konečný rozdíl ve skóre je docela krutý.