SKB Strakonice - BK Kralupy Junior 44:40 (9:16; 26:28; 41:34) Střelci: Čadek a Jungvirt 9, Pešek 7, Bednář a Limpouch 4,Vyorálek, Hess a Polák po 3, Had 2.

Byl to zápas nervů, až do samého konce. Mnoho neproměněných střel a velice špatném doskoku. Nástup do zápasu nám vůbec nevyšel. Naše obranná činnost byla na bodu mrazu. Propadali jsem v soubojích jeden na jednoho. Naším X-faktorem se stal Matěj Jungvirt, který dal impuls svoji trojkou ke zvratu v na konci druhé čtvrtiny, po které byl stav 26:28 pro BK Kralupy. Svůj speciální úkol dostal Pavel Bednář, který měl za úkol bránit nejlepší hráče Kralup a jako rozehrávač řídit hru na útočné polovině. Úkol splnil na výtečnou i když se mu moc bodově nedařilo. O vítězství se rozhodovalo ve třetí čtvrtině zápasu, kterou jsme vyhráli 15:6. Poslední čtvrtina byla o vůli vyhrát a o týmovém výkonu. Svoji premiéru v kategorii juniorů zažil Jonáš Polák, teprve patnáctiletý hráč U17. Byl v týmu platným hráčem, což potvrdil úspěšným trojkovým pokusem. Doufám, že získané zkušenosti uplatní i ve své kategorii nadregionální ligy U17. Pochvalu zaslouží celý tým. Do zápasu se bodově zapsali všichni hráči.