K jedné došlo v srpnu roku 2009. Tehdy řidič dodávky vjel do protisměru a srazil se s osobním vozem fiat. V něm zemřela řidička (54).

Při čelním střetu vozidel fiat a felicia u Strunkovic nad Volyňkou na horizontu směrem od Předních Zborovic přišel v roce 2010 řidič felicie ve věku 67 let o život. „Jedenadvacetiletý řidič fiatu pravděpodobně přejel do protisměru," sdělil k možné příčině havárie krajský policejní mluvčí Jiří Matzner.

Mezi Strunkovicemi na Volyní a Volyní zemřel v roce 2011 při srážce osobního vozu a nákladního vozidla řidič (28) osobního vozu. Při průjezdu mírnou pravotočivou zatáčkou za odbočkou na Čestice dostal smyk, vjel do protisměru a levou stranou narazil do protijedoucího nákladního vozu. „Nemohl jsem nic dělat, jen jsem na to dupnul," uvedl tehdy řidič náklaďáku, který se zranil na hlavě.

Na vysokou rychlost dojel v roce 2005 mladý řidič, který v zatáčce před přejezdem ve směru od Strakonic nezvládl svůj vůz a v protisměru se střetl s dodávkou. Řidič osobního vozu utrpěl středně těžká zranění, skončil v nemocnici.