VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: VODŇANY

Ve středu 7. února vám představíme předškoláky z Vodňan

Strakonicko - V unikátním projektu postupně Deník představil všechny prvňáčky ze Strakonicka. Nyní na fotografiích najdete děti z mateřských škol.

Na trůnu metané jsou muži z Vodňan a ženy ze Stožic

Strakonice - Zimní stadion na Křemelce hostil v sobotu 27. ledna Mistrovství ČR v lední metané. Síly tady měřili jednotlivci a 17 týmů mužů, žen a dorostenců.

Jezírko bude sloužit k praktické výuce

Vodňany - Střední rybářská škola ve Vodňanech má v letošním roce v plánu několik projektů.

Rybářská škola bude mít novou halu

Vodňany - Střední rybářská škola ve Vodňanech letos investuje z různých zdrojů celkem 12 milionů korun do šesti rozvojových projektů. 

Muzeum nabídne cestu po Barmě

Vodňany - Tajemný svět Barmy můžete poznat v rámci další cestovatelské přednášky, která se koná ve čtvrtek 1. února v 19 hodin v Městské galerii a muzeu ve Vodňanech. 

Klienti domova sv. Linharta vystavují

Chelčice - Klienti chelčického domova sv. Linharta se pod vedením ředitelky Kláry Kavanové Muškové zúčastnili 25. ledna v Městské knihovně v Písku výstavy s názvem Exotika cestování.

Gymnázium ve Vodňanech pořádá Den naruby

Vodňany - Základní škola a gymnázium Vodňany na Bavorovské ulici ve Vodňanech pořádá ve středu 31. ledna od 8 do 13 hodin Den na ruby.

Rybářská škola láká další žáky ke studiu

Vodňany - V sobotu 27. ledna pořádala Střední rybářská škola ve Vodňanech Den otevřených dveří. Všemi prostorami školy doprovázeli příchozí zájemce o studium a jejich rodiče nejen pedagogové, ale i sami posluchači.

Na Babském bále ve Skočicích vystoupí místní baletky

Skočice - V pátek 27. ledna od 20 hodin se koná ve skočické hospodě již sedmý ročník Babského bálu.

Kdo se čertů nebojí

Vodňany – Městské muzeum a galerie ve Vodňanech nabízí v infocentru expozici kostýmů a masek Vodňanských Krampus. Výstavu můžete navštívit od 15. ledna do 29. března.

Srně z rybníka pomohl neznámý zachránce

Vodňany – V neděli 21. ledna odpoledne byla k Hliněnému rybníku ve Vodňanech vyslána místní profesionální jednotka k záchraně srnky.

K nehodě osobního vozidla došlo v ranních hodinách na Vodňansku

Libějovice – V neděli 21. ledna došlo v půl druhé ráno U Libějovic, u odbočky na Černěvěs k dopravní nehodě osobního automobilu.

Hasiči připravili dětem maškarní bál

Vodňany – V sobotu 20. ledna odpoledne patřila víceúčelová hala ve Vodňanech Sboru dobrovolných hasičů.

Rybářská škola ukáže akvária i muzeum

Vodňany - Střední rybářská škola Vodňany pořádá v sobotu 27. ledna od 9.00 do 14.00 hodin den otevřených dveří.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT