ÚTERÝ 3. ČERVENCE
10.30 – 11.45 a 14.00 – 15.15, Kino, 70 Kč / (0 Kč)
DS AMADIS Brno / režie: Tomáš Hradil
Jim Cartwright: Dva
16.00 – 17.20 a 20.30 – 21.50, Na Nové – J, 70 Kč / (0 Kč)
Divadelní studio „V“ Brno / režie: Adam Doležal
Jordi Galcerán: Grönholmova metoda
18.00 – 18.35 a 19.30 – 20.05, Na Nové – P, 70 Kč / (0 Kč)
Třetí věk Louny / režie: Renata Vordová
Renata Vordová, Třetí věk Louny: Analéma
22.30 – 23.50, Kino, (doprovodný program), dobrovolné vstupné
DIVADLO (bez záruky) PRAHA / režie: Michal Šesták
Mark O´Rowe: Made in China
22.30 – 23.50, Na Nové - Diskuse (Dva, Analéma)

STŘEDA 4. ČERVENCE
10.30 – 11.50, Na Nové – J, 70 Kč / (0 Kč)
Divadelní studio „V“ Brno / režie: Adam Doležal
Jordi Galcerán: Grönholmova metoda
14.00 – 15.15, Kino, (doprovodný program), 70 Kč / (0 Kč)
Beseda s hercem Romanem Štabrňákem
Moderuje Milan Schejbal
16.00 – 17.50, Na Nové, 70 Kč / (0 Kč)
DK Jirásek Česká Lípa / režie: František Zborník
František Zborník: Legenda o lesích a lidech
20.00 – 22.05, Na Nové, 70 Kč / (0 Kč)
DS KLAS Klášterec nad Ohří / režie: Miroslav Nyklíček
Alan Ayckbourn: Spojovací dveře
22.30 – 00.30, Na Nové - Diskuse (Grönholmova metoda, Legenda o lesích a lidech, Spojovací dveře)

ČTVRTEK 5. ČERVENCE
10.00, Stan, (doprovodný program), dobrovolné vstupné
Divadlo Toy Machine / režie: Tomáš Běhal
Tomáš Běhal a Tomáš Podrazil: Tři malá prasátka (pro děti)
11.00, Stan, (doprovodný program), dobrovolné vstupné
Výtvarná a kreativní dílna Divadla Toy Machine (pro děti)
14.00 – 15.15, Na Nové, (doprovodný program), 140 Kč / (100 Kč)
Divadlo Spektákl / režie: Štěpán Pácl
Josef Topol: Hodina lásky
15.30 – 17.00, Na Nové, (doprovodný program), vstupné zdarma
BURKE CUP – soutěž nejen divadelních týmů o pobyt na DPV 2019
17.15 – 19.30, Na Nové, 70 Kč / (0 Kč)
Divadlo v Lidovém domě Vsetín / režie: Divadlo v Lidovém domě Vsetín
Dale Wasserman: Přelet nad kukaččím hnízdem
21.00 – 22.30, Na Nové, 70 Kč / (0 Kč)
Ty-já-tr/HROBESO Praha / režie: Radek Šedivý
Michal Walczak: Amazonie
23.00 – 00.20, Na Nové - Diskuse (Přelet nad kukaččím hnízdem, Amazonie)

PÁTEK 6. ČERVENCE
10.30 – 11.45 a 17.00 – 18.15, 21.50 – 23.05, Pošumavská tržnice, 70 Kč / (0 Kč)
Divadlo Brod Uherský Brod / režie: Roman Švehlík
Isabelle Doré: César a Drana
14.00 – 16.25, Na Nové, 70 Kč / (0 Kč)
Dobřichovická divadelní společnost / režie: Petr Říha
Ray Cooney: Peklo v hotelu Westminster aneb Dva do jedné
19.30 – 21.20, Na Nové, 70 Kč / (0 Kč)
VODVAS (Volyňské divadelní studio) / režie: Jaroslav Kubeš
Jean Dell, Gérald Sibleyras: Ať žijou Hoštice
22.00 – 00.00, Na Nové - Diskuse (Peklo v hotelu Westminster aneb Dva do jedné, Ať žijou Hoštice, César a Drana)
22.30, Stan, (doprovodný program), 70 Kč / (0 Kč)
Blondýna
koncert

SOBOTA 7. ČERVENCE
10.00, Stan
Příběhy Martina Haka – setkání s vypravěčem (doprovodný program), dobrovolné vstupné (pro děti)
14.30 – 16.00, Na Nové, 70 Kč / (0 Kč)
DS D3 Karlovy Vary / režie: Anna Ratajská
Vladimír Körner: Psí kůže
18.00 – 19.30, Na Nové, 70 Kč / (0 Kč)
V.A.D. Kladno / režie: V.A.D. Kladno
Karel Čapek, Kazimír Lupinec, V.A.D. Kladno: Válka s mloky
20.30 – 21.50, Na Nové Diskuse (Psí kůže, Válka s mloky)
20.30 – 22.00, Městská plovárna, (doprovodný program), vstupné pro účastníky DPV zdarma
Ondřej Hejma a Volyňská partička?
koncert
22.30,Městská plovárna - Slavnostní zakončení Divadelního Pikniku Volyně 2018, vyhlášení výsledků a předání ocenění

NEDĚLE 8. ČERVENCE
9.00, Na Nové, (doprovodný program)
Snídaně v trávě (raut pro Piknikáře)