STRAKONICE

ČTVRTEK

Román pro pokročilé – Jaký je život rozvedených mužů, oddělených naštvanou exmanželkou od stolu, lože a účtu? Jak zapůsobí rozvod na jejich morálku a sebevědomí? Hlavní hrdina Rudolf (Marek Vašut), noblesní šarmantní světák, je po rozvodu způsobeném nerozvážnou milostnou avantýrou nucen přestěhovat se z přepychu velkoměsta do venkovského hotelu, který vlastní se svým prostopášným bratrem Arnoštem (Miroslav Etzler). Kino Oko od 20 hodin, vstupné 130 korun.

VODŇANY

PÁTEK

Pecha Kucha Night – Prezentační show „20 x 20“ tentokrát na téma Svět v obrazech. Hostem bude například Karel Burda, Humpolecká 8smička, Radka Bošková a další. Akce se koná od 20.20 hodin na Škorně ve Vodňanech, v případě nepříznivého počasí pak v kulturním domě. Vstupné je dobrovolné.

BLATNÁ

ČTVRTEK

Tvořivé ateliéry – Linoryt s Veronikou Teskovou. Akce začíná od 18 hodin v KCAŽ v Blatné. Vstupné je 100 Kč.

SEDLICE

SOBOTA

Podzimní bazar – 2. sedlický „prodej cokoliv“ bazar. Prodávat se bude oblečení, hračky, sportovní potřeby, nářadí, domácí potřeby a jiné. Akci pořádá Český svaz žen Sedlice na náměstí T.G.M. v Sedlici. Začátek je od 7.30 hodin a prodávat se bude až do 12.30 hodin. Poplatek za připravený stůl je 90 korun.