PONDĚLÍ

Tajný život mazlíčků 2 – V prvním díle jsme zjistili, co dělají naši zvířecí kamarádi, když jsou sami doma. Teď se dozvíme, co se jim honí hlavou, když skončí v rukou veterináře, nebo když se v jejich teritoriu objeví vetřelec v podobě dítěte. Kino Oko od 17.30 hodin. Vstupné je 140 korun.

ÚTERÝ

Strakonické příběhy LXVII. – Karel Skalický: Hotovec nevěda dne ani hodiny. Poslední pořízení strakonických měšťanů v 1. polovině 18. století. Další vyprávění regionálního historika v rámci rozsáhlejšího strakonického cyklu, doprovázené projekcí různých dokumentů a vyobrazení. Šmidingerova knihovna, společenský sál od 18 hodin. Vstupné dobrovolné.

BLATNÁ

STŘEDA

Lví král – Snímek Lví král od studia Disney, jenž režíroval Jon Favreau (Kniha džunglí), se odehrává v africké savaně, kde se narodil budoucí panovník všeho živého. Od 19 hodin v kině. Vstupné je 120 korun.

PÁTEK a SOBOTA

Zpátky mezi řádky – Noční oživené prohlídky na zámku Blatná. Vystoupí SHŠ Morgana von Maxberg. Začátek první prohlídky od 20 hodin. Vstupné 200 Kč dospělí a 100 Kč děti.

PRAŽÁK

SOBOTA

Gulášiáda - Soutěž o nejlepší guláš. Soutěžící se musí zaregistrovat osobně v hospodě na hřišti TJ Sokol Pražák do pátku 2. srpna 2019. začíná se od 12.30 hodin. Připravený je i zábavný program. Od 15 do 17 hodin se koná doprovodná akce tlučení špačků. Vše se koná hřišti TJ Sokol Pražák.

VODŇANY

SOBOTA

Memoriál Josefa MachaFotbalový klub Vodňany pořádá 25. ročník obnoveného turnaje. Koná se na hřišti FK Vodňany v ulici Bavorovská od 13 hodin.