Liga juniorů: Beroun – Strakonice 3:6 (2:1, 1:2, 0:3)

Po vstřelení první branky Jihočeši přestali bruslit a přizpůsobili se hře soupeře. Tomu darovali dostatek prostoru a náhle byl stav 2:1 pro domácí. Ke konci třetiny se naskytla šance k vyrovnání díky trestnému střílení, to se však nepodařilo proměnit. Na začátku druhé části soupeř zvýšil na 3:1 a to již trenéři přistoupili ke stažení hry na 10 hráčů. V ten okamžik se hra naprosto změnila, výsledkem bylo vyrovnání. Třetí dějství bylo v režii hostů a stav se navýšil až na tříbrankový rozdíl. Utkání bylo koncertem Rudy, který dal všech šest gólů.

Strakonice – HC Krkonoše 2:3 (0:1, 1:0, 1:2)

Ve skvělé formě oba zápasy odchytal Havelec, v útočné fázi vynikal šestibrankový střelec Ruda a Bazgier. Kaňkou na víkendu je po druhém utkání vážný úraz nohy Řezníka a zranění Vavříka. Tímto se začíná dostávat tým do vážné existenční situace. Ještě za zmínku stojí výkon arbitra při domácím utkání. Pokud by se zápasy řídily všude takto, nemá cenu hokej hrát.

Liga starších dorostenců: Strakonice – Příbram 2:4 (0:2, 0:0, 2:2)

Strakoničtí hráči i přes porážku předvedli pohledný hokej a bojovný výkon, za který si zaslouží pochvalu. O body je však připravila střelecká nemohoucnost a slabý důraz při zakončení brankových příležitostí, kterých si tentokrát vytvořili více než soupeř.

Chrudim – Strakonice 6:2 (4:1, 1:0, 1:1)

Hosté začali dobře, smolně odražený puk od hrudi hráče ale skončil v jejich bráně. Následně po individuálních chybách Strakoničtí darovali dvě jasné šance soupeři a soupeř je využil. Potom snížil Polanský, ale vzápětí zase individuální chyba dala příležitost domácím zvýšit. V druhé třetině se prosadila jen Chrudim. Ve třetím dějství snížil opět Polanský, ale poslední slovo měl soupeř. Hráčům Strakonic se nedaří udržet koncentraci na plnění daných úkolů na ledě a pak přicházejí zbytečné individuální chyby, které soupeř trestá.