Podle slov trenéra Martina Všetečky se sešlo osmnáct hráčů a trenér si účast pochvaloval. “Mám pouze dvě omluvenky a na hráčích je vidět chuť, tak snad to takhle bude pokračovat”.

Před startek Krajské ligy je pro hráče připraven bohatý program přípravnných duelů. "V přípravných zápasech se naši hráči představí proti tradičním soupeřům, ať už jde o Radomyšl, či Hlubokou nad Vltavou. Kromě klasických přípravných zápasů čeká letos hráče i zpestření v podobě turnaje O pohár ředitele pivovaru, kterého se zúčastní také hráči Milevska a Smíchova, přičemž o čtvrtém týdnu se jedná. Necháme si zatím jako překvapení, o koho se jedná," doplnil s úsměvem trenér Všetečka.

Strakoničtí hokejisté již odstartovali přípravu na ledě.Strakoničtí hokejisté již odstartovali přípravu na ledě.Zdroj: Jan Škrle

Strakoničtí hokejisté budou v následující sezoně patřit ke spolufavoritům Krajské ligy. Ta dozná oproti předchozím sezonám změn. Již neuvidíme těžké souboje se soupeři z Vysočiny. Soutěž odstartuje 18. září a bude ji hrát jedenáct týmů. Základní část skončí 13. února. Novinkou bude rozšířený počet zápasů pro nejlepší čtyřku v play off. Vítěze soutěže poznáme nejpozději 20. března.

Složení Krajské ligy: HC Milevsko 1934, HC Samson České Budějovice, HC Slavoj Český Krumlov. HC Strakonice, HC Střelci Jindřichův Hradec, HC Vimperk, OLH Spartak Soběslav, TJ Božetice, TJ Hluboká nad Vltavou Knights, TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí a TJ Sokol Radomyšl.