Výsledky a referáty ze zápasů 23. kola okresní hokejové soutěže.

Swietelsky – Madeta 5:3 (1:1, 1:2, 3:0). Pouze 16 sekund stačilo Madetě k vedoucímu gólu, ale vedení udržela jen do druhé třetiny. Závěrečná část patřila soupeři.

Branky Chod 2, Jílek, Šatra, Mareš – Zach 3, asistence Šatra, Hajský, Stulík, Jílek – Bárta a Suda. Rozhodčí Hájek, Pícha.

Jihospol – Drachkov 0:2 (0:1, 0:1, 0:0). Jihospol v roli mírného favorita nestačil soupeři nasazením ani bruslením.

Branky Šebesta a Křižan, asistence M. Jílek a Brabec. Řídili Častoral, Kuncipál.

Dura – Volyně 8:2 (1:0, 5:2, 2:0). Očekávaný zápas, který ještě mohl zdramatizovat boj o čelo tabulky, se stal ve druhé třetině jasnou záležitostí Dury.

Branky M. Pangrác 3, Venclíček 2, Čadek, Z. Pangrác, J. Bulka – Šimák a M. Šulc, asistence Z. Pangrác 3, Eichinger, Venclíček 2, Týma, Čadek, J. Bulka – Kotál. Rozhodovali Diviš, Vovčko.

SKP Strakonice – ČSAD 0:3 (0:0, 0:1, 0:2). Na ledě bylo vidět více snahy a bojovnosti ze strany ČSAD.

Branky Pechlát 2 a Šamánek, asistence J. Ryba, Procházka, Pechlát a Přib. Sudí Vacek, Tetour.

Schäfer – ASK Rakets 7:1 (1:0, 3:0, 3:1). Tým Rakets překvapivé vítězství z minulého kola nepotvrdil a tentokrát lehce odevzdal dva body soupeři.

Branky Vintr, Vaněček, Zemen, Mls, Hrubý, Šimůnek – Rajtmajer, asistence Vintr 2, Zralý, Vaněček, Šimůnek, Drnek – Zelenka. Rozhodčí Diviš, Kopecký.

Radomyšl B – Cannibals 6:4 (3:2, 3:1, 0:1). Obě mužstva dokázala několikrát využít výhody přesilové hry. Radomyšl skórovala v početní převaze pětkrát, Cannibals čtyřikrát. To se nakonec ukázalo jako důležitý faktor pro výsledné skóre.

Branky Mazanec, Mráz 2, Štěpánek, Kokrda – Zacios, Švarc, Saidl a Kovařík, asistence Walter, Mazanec 2, Štěpánek, Očenášek – Zacios 2, Seidl a Fürst. Rozhodovali T. Jílek, Vrba.

Sport–Bike – K–sport Prachatice 6:6 (3:0, 0:4, 3:2). Zajímavý duel, ve kterém už v 5. minutě získal třígólové vedení tým Sport–Bike. K–sport však v prostřední části vývoj otočil ve svůj prospěch, nakonec se zrodila remíza.

Branky Šiška, Kalina 2, P. Skála, J. Skála – Šindel 4, Kůrka a Jindra, asistence Šiška, Kalina, Zach 2, J. Skála – Kalný, Kůrka 2, Šanda, Fulín a Kott. Řídili Sýkora, Vovčko.