Dvě rozdílná utkání přineslo 7. kolo okresního hokejového přeboru.

DIORIT – KATOVICE 4:1 (0:0, 0:1, 4:0)

Střetnutí nabídlo hezký hokejový zážitek. Řadu gólových příležitostí zneškodnili oba gólmani – Hála a Burda. Zvonily i tyčky. Katovice od začátku druhé třetiny vedly, Diorit vyrovnal v poslední části a výsledek byl ještě otevřený.

Diorit šel do vedení, vyrovnání následně odmítl neproměněným trestným střílením Zeman. Soupeř poté přidal další dvě trefy.

Branky: 48., 53. a 59. Vlček, 60. Polák – 22. Král, asistence: Polák 3, Boška 2, Vlček – Luboš Sosna a R. Novotný. Vyloučení 5:7, navíc Müller (KAT) 10´ OT nesportovní chování, 30 diváků.

Sudí Diviš – Vovčko, Vrba.

RADOMYŠL – DRAHONICE 2:2 (0:1, 1:0, 1:1)

Utkání dvou aspirantů na přeborníka okresu očekávání nesplnilo, hokejových momentů bylo k vidění málo. Převládaly nečisté zákroky – sekání, hákování. Nejlépe hovoří statistika: třicet (!) dvouminutových trestů a jeden osobní desetiminutový trest.

Na neproměňování příležitostí více doplatila Radomyšl, která nedokázala využít ani přesilovky pět na tři v průběhu asi osmi minut hry.

Branky: 32. a 60. Krejčík – 12. Rybák a 41. Havel, asistence: Walter, Korec – J. Maroušek 2. Vyloučení 13:17, navíc M. Maroušek (DRA) 10´ OT nesportovní chování, využití 0:1, 45 diváků.

Rozhodovali Hájek – Diviš, Vrba.

Volno měly Horažďovice.

Příští kolo (8.) – 15. a 16. prosince: Drahonice – Diorit (so 15), Katovice – Horažďovice (ne 16). Volno má Radomyšl.