V. Radouň – Soběslav 2:2 (1:0, 0:1, 1:1) – Oboustranně rychlý hokej. Domácí dali tři minuty před koncem vedoucí gól a zdálo se, že budou brát body. Hosté ale využili v poslední minutě přesilovku šest na čtyři a dokázali srovnat. Branky: 5. Fertál (Beránek), 57. Gurka (Beránek, Koláček) – 29. Hák (Hájič), 60. Bruner (Pouzar, Schejbal), vyl. 9:5 (za hosty Holický 10 minut), přes. 0:1, sudí Stach – Urban, Novák, 250 diváků. (hol)

David servis – Humpolec 4:5 (2:2, 1:1, 1:2) – Ve vyrovnaném utkání měli více štěstí hosté z Vysočiny. Branky: 11. Klement (Jak. Eliáš), 16. Jak. Eliáš (Trummer), 32. Dan Mikeš (Jiří Eliáš), 46. Říha (Baťka) – 6. Klubal (Polák), 12. Okáč (Caul), 36. Polák (Hřeben), 42. Linhart (Voláň), 50. Holáň (Okáč), vyl. 8:7, přes. 1:2, navíc Lonsmín 10 min., Jakub Eliáš 5 + 0K – Šára 5 + OK, 110 diváků, řídili Haškovec – Jindra, Němec. (bať)

Božetice – Vimperk 2:4 (1:2, 1:1, 0:1) – V bojovném vyrovnaném utkání zvítězili hosté lepším využitím brankových příležitostí a prodloužili sérii svých vítězství na šest v řadě. Branky: 4. Štědronský (Pauli, Tomeček), 26. Štědronský (Kálal) – 5. Slabý (Šedivý), 8. Janda (Slabý, Šedivý), 32. Drabeš (Janda), 51. J. Gabauer (Janda, Slabý). Vyl.: 9:8, navíc Hájil, Král, Hrubý (všichni Vim) po 10, využ 2:0, řídili: Holub - Mitáš, Buršík, 280 diváků. (pv)

Strakonice – Č. Krumlov 5:3 (3:0, 0:1, 2:2) – Ve velmi bojovném utkání, v němž šlo oběma ještě o play–off, si domácí zajistili náskok hattrickem Humeníka. V 58. minutě hosté snížili až na 4:3, ale v téže minutě Strakoničtí pečetili. Branky: 12. Humeník (Bouška), 13. Humeník (Kadlec), 18. Humeník (Kadlec), 49. Šimoník (Sosna), 58. Binder (Hora) – 25. Perník, 57. Uhlíř (Štěpán), 58. Mígl (Lukeš), vyl. 4:7, bez využití, 450 diváků, rozhodčí Knor – Jílek, Diviš. (hei)

Hluboká – Veselí 2:5 (1:0, 1:2, 0:3) – Domácí vedli už 2:0, bouhužel neproměnili řadu vyložených šancí a hostům se podařilo zápas otočit a zaslouženě vyhrát. Branky: 10. Kotek (Bělohlav), 22. Mizera (Troub) – 28. a 36. Novák (na obě Bůžek), 44. Bůžek (Čáp), 48. Veselý (Masnička, 60. Bůžek (Novák). Vyl.: 15:9, navíc Hejda, Rákosník Švec po 10, Bělohlav 5+ok (všichni Hlu), využ. 1:1, diváků 200, řídili Urban – Pech, Kuchár. (mr)

FeKS Tábor – Telč 4:2 (2:0, 1:0, 1:2) – Zápas se hrál trvale v režii domácích. Závěr přinesl hromadnou bitku po nesmyslném krosčeku na domácího hráče. Branky: 6. Kadilak (Kratochvíl, Ošmyk), 19. Špale (Jareš), 25. Špale (Jareš, Ošmyk), 58. Špale (Karpíšek, Jareš) – 52. Sokolík, 60. Tůma (Ježek), vyl. 11:10, navíc Berger, Špale, Šťastný – Sokolík, Taras, Ježek 5 a do konce, přesil. 2:0, oslab. 0:1, 80 diváků, rozhodčí Mertl – Zeman, Petrů . (kok)