HUMPOLEC – VESELÍ 3:6 (2:3, 0:1, 1:2) – První třetina byla vyrovnaná, hosté ji pro sebe rozhodli třemi góly během tří minut. Pak víceméně po chybách domácích náskok zvýšili na dvougólový až třígólový a vítězství si v závěru pohlídali. Branky: 8. Beneš, 18. David Hřeben, 48. Knězů – 5. Novák, 7. Picka, 8. Smolík, 23. Masnička, 47. Smolík, 49. Koblic, vyl. 7:8, navíc domácí Zmrhal 10 a OT, rozhodčí jan Holub – Kuchár, Novák.(šer)

SOBĚSLAV– TÁBOR 9:3 (4:1, 2:0, 3:2) – Domácí sehráli zdařilé utkání. Hned první dvě přesilovky využily a dovrý hokej předváděly i v dalším průběhu zápasu. Ne vždy se jim však dařilo zakončit. Podržel je i brankář Faltus, jenž ve 25. minutě chytil Tupému i trestné střílení. Vyvolávané desítky se diváci nedočkali. Branky: 6. Pouzar (Bruner), 8. Smrž (Holický, Bruner), 14. Zajíc (M. Pánek), 17. Šonka (Hák), 31. Boháč (Pouzar), 36. Boháč (Sm,rž, Holický), 54. Máca (M. Pánek), 57. Máca (M. Pánek), 57. A. Pánek (Hajič) – 12. Šimeček (Bergr), 43. Tupý (Pospíšil), 58. Kratochvíl (Rižák), vyl. 5:10, přes. 4:1, 550 diváků, rozhodčí Haškovec - Nevšímal, A. Novák. (lk)

HLUBOKÁ–VIMPERK 6:8 (5:2, 0:4, 1:2) – Domácí sice ovládli první třetinu, ale pak přestali hrát a hosté jim ve druhém dějství nastříleli čtyři branky. Ve třetí části Vimperští přidali další dva góly, když Hlubočtí se vlastní nedisciplinovaností připravili o možnost ještě s výsledkem něco udělat. Branky: 1. Fuka (Kotek), 3. Fousek (Bělohlav), 4. Šimek (Kotek), 9. Hejda (Rákosník), 15. Švec (Bělohlav), 60. Kotek (Rákosník) – 2. Král (Novák), 13. Šedivý (Janda), 22. Král (Novák), 34. a 35. Šedivý (Janda), 43. Janda (Slabý), 57. Pešl (Vinš), vyl. 17:15 (navíc dom. Brom 10, Svobodný 5+OK, Švec 10, využití 1:1, oslabení 0:1, 160 diváků, rozhodčí Zimmel – Pexa, Farkač. (kali)

Č. KRUMLOV–TELČ 8:5 (4:3, 2:1, 2:1) – V divokém zápase se domácí po delší době radovali z vítězství. Branky: 2. Mertl (Unger), 3. Štěpán (Foitl), 11. Štěpán (Foitl, Mertl), 20. Zd. Uhlíř (Lukeš, Marek), 25. Marek (Mígl), 37. R. Uhlíř (Brůha), 43. Štěpán (Foitl, Brůha), 56. Lukeš (Brůha) – 7. Ježek (Havlík), 9. Cech (Bláha, Hamr), 14. Majdič (Sokolík), 34. Cech (Bláha), 46. Sokolík (Cech, Bláha), vyl. 6:11, využití 3:0, oslab. 1:1, 110 diváků, rozhodčí Jírovský – Prchlík, Drha. (ště)

DAVID SERVIS ČB – STRAKONICE 6:3 (2:1, 3:1, 1:1) – Domácí byli hokejovější a zaslouženě vyhráli. Branky: 1. Jiří Eliáš (D. Mikeš), 3. D. Mikeš (Jiří Eliáš), 17. Cibulka (Wolf), 36. Vašek (Wolf), 37. Jakub Eliáš (Fleischman), 52. Říha (Lonsmín) – 6. Kunt (Lusk), 22. Bindr (Lusk), 42. Hora (Bindr), vyl,. 11:12, z toho Jakub Eliáš 10 – Hodánek 10, využití 1:1, 110 diváků, rozhodčí Holub – Buršík, Střeďák. (bať)

BOŽETICE–V. RADOUŇ 5:3 (2:1, 1:1, 2:1) – Domácí byli lepší. Po dvou třetinách vedli jen o gól, když neproměnli řadu šancí, v závěru ale zasloužené vítězství pečetili. Branky: 7. Jungbauer (Kolář, Rašek), 15. Špale (Matějka), 27. Říha (Rašek), 50. Jung〜bauer (Kubíček), 51. Matějka (Kolář, Rašek) – 7. Gurka (Kinter), 37. Průša (Reisner), 57. Sedláček (Hauser), vyl. 4:6, využití 1:1, 230 diváků, rozhodčí Steiner – Šímová, Diviš. (pv)

TELČ – DAVID SERVIS 3:3 (1:2, 1:1, 1:0) – V dohrávce 15. kola hosté vedli 0:2, nakonec ale brali bod. Branky: 15. Tůma (Majdič), 38. Sokolík (Karásek), 40. Cech (Hakr) – 3. Fleischman (Pražák), 12. Dan Mikeš (Dal. Mikeš), 40. Baťka (Wolf), vyl. 7:5, navíc Dvořák (T) 10+0K, 180 diváků, řídil Steiner – Halpa, Kuchár. (bať)