V. Radouň – Strakonice 4:3 (2:1, 1:1, 1:1) – někteří domácí hráči nastoupili s horečkou a byli to oni, kdo se ujal vedení. Ve druhé minutě vstřelil gól Hauser, který překvapil gólmana hostů Špilera. Domácí si po celý zápas udržovali vedení a zaslouženě vyhráli. Branky: 2. Hauser (Reisner), 15. Průša (Hauser, Resiner), 33. Kinter, 44. Kolář (Fertal) – 19. Stropnický (Oranský, Hodánek), 39. Kunt (Funda), 50. Kunt (Funda, Kloud), vyloučení 9:7, využití 0:3, plus Průša (VR) OK a Oranský (ST) OK, rozhodčí Steiner – Hamr, Vaňásek, 130 diváků. (hol)

Humpolec – Č. Krumlov 3:2 (2:1, 1:0, 0:1) – Ve velmi vyrovnaném duelu vinou nepřesností v obraně nabízeli domácí soupeři šance, které zneškodnil jistý Dršata. Nedosáhl jen na střelu Uhlíře 0:1. Za dvě minuty Radek Šáda vyrovnal a David Hřeben ve 14. minutě zvýšil na 2:1. Druhá třetina byla z humpolecké strany daleko odpovědnější a když Petr Okáč zvýšil na 3:1, zdálo se, že tato branka přinese potřebný klid. Vzápětí hráli hosté téměř 4 minuty přesilovku 5 na 3, gól ale nedali.Ve třetí části byli Humpolečtí v jednom ohni, ale když bylo nejhůř, vždy byl na místě brankář Dršata. Ve 45. minutě přesto nešťastně inkasoval na 3:2. Hosté byli nepříjemní a usilovali minimálně o bod, a tak sáhli 36 vteřin před koncem k upozornění na kouřové plexi Vantucha, jenž musel na trestnou lavici. Hrálo se 4 na 4, ale skóre se ani při power play nezměnilo. Branky: 10. šára, 14. D. Hřeben, 33. Okáč – 8. Uhlíř, 45. Vondruš, rozhodčí Urban - Novák, P. Deim. (hyn)

Soběslav – Veselí 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) – Tradiční derby před rekordní návštěvou bylo zbytečně nervózní. První gól dali hosté v oslabení, domácí však vzápětí přesilovku využili a v polovině zápasu šli do vedení. V závěru druhé a na začátku poslední části hráli hosté čtyři minuty pět na tři, této výhody však nevyužili. Naopak domácí poté, co vyloučení hráči přišli zpátky, dali třetí rozhodující gól. Nejlepšími hráči zápasu byli oba gólmani, jak domácí Stach, tak hostující Štětka. Branky: 15. Šonka (Hák), 31. Jirka (Máca), 43. Máca (M. Pánek) – 14. Novák, vyl. 9:12, navíc Schejbal (So) a Smolín (Ve) trest ve hře, přes. 1:0, osl. 0:1, 870 diváků, sudí Holub – A. Novák, Nevšímal. (bk)

Vimperk – Telč 4:2 (1:1, 1:0, 2:1) – Ač měli domácí po celý zápas převahu, hosté jim byli nepříjemným a houževnatým soupeřem od začátku až do konce. O ještě přijatelnější výsledek se připravili neproměněným trestným střílením.Branky: 1. Novák, 24. Šedivý (Janda), 56. Slabý (Janda), 58. Novák – 12. Bláha (Čech), 59. Prokeš (Karásek), vyl. 10:13 (navíc dom. Machovec 10 plus OT, Hajl 5 plus konce, host. Havlík 10 plus OT), přes. 3:2, rozhodčí Němec- Brůha, Meleg, 300 diváků. (žen)

Hluboká – Božetice 3:3 (0:0, 1:2, 2:1) – Svižný hokej přinesl řadu potyček i vyložených šancí na obou stranách. Skvěle chytající domácí Brom nedovolil hostům vytvořit si náskok, který by jeho tým nedokázai dotáhnout, a tak utkání skončilo smírně 3:3. Branky: 28. Kotek (Šimek), 50. Bezpalec (Fousek), 56. Šíma (Marek) – 29. Stejskal (Kolář), 33. Kubíček (Kálal), 54. Straka (Fencl), vyl. 13:7, navíc Pouzar 10 min., Bělohlav 5 + OK, Svobodný (vš. Hlub.) OT, přes. 1:0, 117 diváků, sudí Mandrysz – Němec, Diviš.(kali)

David servis ČB – FeKS Tábor 2:2 (0:0, 1:2, 1:0) – V korektně vedeném utkání si hosté vytvořili dvoubrankový náskok, ale domácí dokázali vyrovnat a nakonec se oba soupeři rozešli se zaslouženou dělbou bodů. Branky: 26. D. Mikeš (J. Eliáš), 52. Zíka (Vašek) – 21. Jareš (Janovský), 25. Prštický, vyl. 7:7 (navíc dom. J. Eliáš a Lonsmín a host. Jareš 10 minut), přes. 1:0, 75 diváků, rozhodčí Urban.(bať)