Mladíci nejprve doma podlehli vysoko do té doby vedoucímu Kolínu, poté na ledě druhého Písku. V derby rozhodl jediný gól, který – bohužel pro Strakonice – dali domácí.

Strakonice – Kolín 2:9 (0:1, 2:8, 0:0), branky Dvořák a Hřebíček (as. žemlička a Pitel).

Písek – Strakonice 1:0 (0:0, 0:0, 1:0).

Pavel Hejl, trenér: „Proti Kolínu kluci neodehráli špatný zápas, kromě špatné desetiminutovky ve druhé třetině, která rozhodla. Hráči nedodržovali mé pokyny. Hosté dvakrát vedli, ale vždy se nám podařilo vyrovnat.

Ve 33. minutě jsme inkasovali tři góly a poté v rozmezí mezi 37. a 39. minutou další tři a bylo po zápase. Soupeř pak přidal ještě devátý gól. Kluci se z toho už nedokázali vzpamatovat, výkon už nebyl odpovídající.

V Písku jsme odehráli vynikající zápas, kluci celou dobu plnili moje instrukce. Hráli zodpovědně odzadu, nehnali se zbytečně do útočení.

Podržel nás gólman Kuncl, ale i jeho protějšek byl pro své mužstvo oporou. Oba brankáři excelovali. Hráli jsme ve skvělém tempu a dobře kombinovali.

Říkal jsem si, že rozhodne jediný gól. Rozhodla hrubá chyba v závěrečné třetině. Je to škoda, věřil jsem, že alespoň bod bychom mohli uhrát. Výkon, který kluci předvedli, by je měl do dalších bojů nabudit. Věřím, že jej dokáží zopakovat už tento víkend, kdy potřebujeme vyhrát.“

Sestava (Kolín): Kuncl (37. Vondráček) – Hřebíček, Hrubý, Škoda, Jindra, Žemlička, Vajchar – Major, Pitel, Kuncipál – Tetour, Vraný, Šrámek – Dvořák, Diviš, Bostl. Do hry ještě zasáhli Šindler, Kurečka a Kotalík.

Sestava (Písek): Kuncl – Hřebíček, Hrubý, Jandík, Jindra, Vajchar, Žemlička – Major, Pitel, Kuncipál – Tetour, Vraný, Šrámek – Dvořák, Šindler, Bostl.

V pátekv 19 hodin hostí Strakoničtí Tábor, v neděli zajíždějí do Benátek nad Jizerou.