V 11. kole hostili plzeňský Lasselsberger B, kterému nakonec podlehli 4:5 (2:3, 1:1, 1:1), branky Kuncipál, Šrámek, Major a Hřebíček (as. Major, Vraný, Pitel, Jandík a Hrubý).

V dalším kole pak podlehli na nymburském ledě 4:7 (1:1, 2:1, 1:5), branky Major, Kuncipál, Bostl a Dvořák. Domácím se tak vydařila odveta, v prvním vzájemném střetnutí podlehli na Křemelce 1:3. Byla to jejich první výhra v soutěži.

V tabulce strakoničtí mladíci klesli na poslední místo, na kontě mají stále čtyři body, ale ještě zápas s Benátky nad Jizerou k dobru.

Pavel Hejl, trenér: „Když shrnu obě utkání, byla to jedna velká smůla. S Plzní jsme odehráli vynikající zápas, kluci bruslili, bylo to podle mých představ. Dotáhli jsme skóre na 4:4, ale v samém závěru hráči propadli a dvě vteřiny před koncem hosté rozhodli o své výhře.

Pokud to hodnotím zpětně, chyba byla v hráčích, ale i ve mně. Poslal jsem na led ty, kteří tam neměli být.

V Nymburku měli kluci pomalý rozjezd, ale první třetinu drželi krok. Po druhé dvacetiminutovce jsme vedli 3:2.

Jenže hned v 15. sekundě té závěrečné domácí srovnali a jen pár sekund nato otočili. Asi jsme se příliš uchlácholili.

S Nymburkem jsme měli bodovat, abychom se udrželi ve hře.

Teď nás čekají duely s vedoucím Kolínem a druhým Pískem. Můžeme jen překvapit.“

Sestava: Vondráček – Hřebíček, Hrubý, Žemlička, Vajchar, Škoda, Jandík – Tetour, Vraný (21. Bostl), Šrámek – Major, Pitel, Kuncipál – Dvořák, Diviš, Šindler. Připraveni byli Kurečka, Kubů, Andrle a gólman Kuncl.