Tým 6. a 7. tříd obsadil celkové druhé místo ve skupině TOP, páťáci byli čtvrtí v nižší skupině A. V obou kategoriích hrálo šest družstev.

Páťáci ve skupině z pěti duelů tři prohráli, jednou vyhráli v normální hrací době, jednou na nájezdy. V utkání o konečné čtvrté místo podlehli švýcarskému Meyrinu.

„Získali jsme krásné čtvrté místo, to je velký úspěch. Nesmíme zapomínat, že jsme hráli převážně s ročníkem 1998. Kluci si hrábli poslední zápas na dno. Patří jim veliká pochvala za předváděné výkony na celém turnaji,“ uvedl trenér páťáků Jiří Škola, kterému asistoval Pavel Honsa.
Šesťáci a sedmáci prohráli v zápasech ve skupině pouze jednou, jednou zvítězili na nájezdy. V boji o prvenství podlehli běloruskému Raubichi (stejně jako ve skupině).

„Turnaj pro nás dopadl nad očekávání velmi dobře, soupeřů jsme se obávali. Hned první den jsme ale vyhráli tři zápasy. Duel o první místo nám nevyšlo, Raubichi je v Bělorusku třetí tým, opravdu kvalitní soupeř. Chyběly nám i síly. Poděkovat musím Pavlu Honsovi, asistentovi u páté třídy, který pro nás účast na turnaji zařídil. Opravdu velké díky,“ hodnotil asistent u šesťáků a sedmáků Jan Rybáček.

Tým vedl trenér Milan Řehoř. Vedoucím výpravy byl Roman Kočí.