Osmáci venku soupeři podlehli 1:3 (0:0, 1:2, 0:1). V úvodní části Strakoničtí přehrávali soupeře dobrým pohybem ve středním pásmu a dobrou kombinační hrou. Ale bez gólového efektu. V dalším průběhu Vajgar potrestal chyby Strakonic v obranném pásmu a vstřelil dvě branky. Následně v poslední minutě druhé třetiny tým od Otavy snížil a do závěrečné části si přenesl obrovskou chuť otočit průběh zápasu. Jeho snaha však většinou končila u dobře chytajícího brankáře. V samém závěru Strakoničtí navíc ještě jednou inkasovali.

Sedmáci venku Jindřichovu Hradci podlehli 3:5 (0:1, 1:3, 2:1). Po vyrovnaném začátku se domácí ujali vedení gólem v 10. minutě po chybě obrany hostujících hráčů. Ve druhé třetině Vajgar své vedení zvýšil. Strakoničtí se snažili udržet v zápase a ve 25. minutě dali kontaktní gól. Domácím se ale podařilo odskočit dvěma slepenými brankami a za stavu 4:1 skončila druhá třetina. V té poslední poslední přidali Jindřichohradečtí ještě jeden gól a družstvo od Otavy dvěma góly už jen upravilo skóre.

Strakoničtí šesťáci podlehli Vajgaru ve Vimperku 3:6. Tři branky dostali v první třetině. Druhé dějství vyhráli 3:2, ale v závěrečné části se trefili jen hosté.

Páťáci ve Vimperku porazili Vajgar 5:1 (3:1, 0:0, 2:0) a potvrdili, že se jim proti soupeři daří. V základní části s ním hráli 3:2 a 2:2, v nadstavbě vyhráli 8:1 a nyní 5:1.

ZPRAVODAJOVÉ
HC STRAKONICE