Družstvům od Otavy se vcelku dařilo, připsala si v součtu pět bodů.

Osmáci začali utkání doma povedeně, hned ve 4. minutě se radovali z gólu. První třetina byla vyrovnaná a hostům se minutu před jejím koncem podařilo vyrovnat.

Do druhé části vstoupila lépe Třemošná, byla jasně lepší, ale zásluhou výborně chytajícího brankáře Robla se prosadila jen dvakrát. V závěrečném dějství se snažili Strakoničtí vyrovnat, ale bez úspěchu, navíc soupeř ještě jednou skóroval a vyhrál tak 4:1.

Sedmáci potřetí v soutěži remizovali. Začali ve velkém stylu a po dvě třetiny byli lepším týmem. Na začátku Strakonice soupeře jasně přehrávaly a vytvářely si šance. Hosté byli bezzubí a ničím nepřekvapili. Z řady strakonických šancí se v první části ujala pouze jediná.

I ve druhé třetině měli domácí o trochu navrch a hosté často marně hledali recept na překonání obrany. A když se přeci jen do šance dostali, stál v brance pozorný Kříž. Šance ale nevyužili ani domácí.

Začátek třetího dějství Jihočechům ani trošku nevyšel. Působili unaveně a hosté toho dokázali využít. Byli všude o krok dřív a domácí dostali pod velký tlak. Ve 43. minutě vyrovnali a o čtyři minuty později se dokonce ujali vedení. Otřesení domácí se přeci jen probrali a hra se vyrovnala. Minutu a půl před koncem si hosté pomohli faulem a následná přesilová hra se ukázala klíčovou. Domácí hráli jak se říká vabank. Několik střel hostující brankář dokázal ještě vyrazit, ale na tu poslední, osm vteřin před závěrečnou sirénou již nestačil – 2:2.

Šesťáci si z Třemošné přivezli velmi důležité vítězství 3:1. Do vedení šli už ve 2. minutě, ale v 7. minutě domácí srovnali. Druhá třetina skončila bez branek. Hra byla tvrdá, o což se starali především hráči Meteoru. Třetí dějství, to byl boj. Bylo zřejmé, že kdo dá gól, vyhraje. V čase 56:50 Strakonice zvýšily. Dvě minuty před koncem hráli domácí power play a minutu a šest vteřin před koncem byl hostům vyloučen hráč, hráli tedy čtyři proti šesti. Ale dokázali ještě přidat jednu trefu, a to v čase 59:51. Byla to vydřená, ale zasloužená výhra.

Oslabení páťáci vybojovali vítězství 5:1. Do vedení šli už ve 3. minutě, v 11. a 18. minutě přidali další dva góly. Druhá třetina byla o dost těžší. Kvůli častému vylučování Strakonice odehrály polovinu hracího času v oslabení. Jediná branka soupeře padla ve dvojnásobné přesilovce. Třetí část ale opět patřila Jihočechům, kteří v 52. a 55. minutě ještě dvakrát skórovali. Hokejisté hráli jako tým, semkli se a zaslouženě vyhráli.