Osmáci v 8. kole ve Vimperku porazili Lužnici 7:2. O vítězství rozhodla první třetina, ve které domácí tým zvyšoval na 4:0 dokonce ve vlastním oslabení. V dalším průběhu zápasu počáteční tempo již opadlo, ale obrat Strakoničtí již nedovolili.

Duel na Spartě tým od Otavy prohrál 2:8. Trenéři však své svěřence chválili, v řadě případů totiž byli Pražanům vyrovnaným soupeřem a někdy i lepší.

Sedmáci podruhé v řadě vybojovali bod, s Lužnicí remizovali 4:4. Strakoničtí měli sice většinu utkání navrch, ale chybělo jim více štěstí. Družstvo vedlo po první třetině 2:0, ale ve druhé soupeř otočil na 3:2 ve svůj prospěch. V závěrečné části domácí dali na 3:3, ale do vedení šli poté po ojedinělé šanci hosté. Strakoničtí však brzy vyrovnali a v 56. minutě skončilo jejich trestné střílení jen na tyči.

Na ledě Sparty však Jihočeši utrpěli debakl 2:19. Hned v 1. minutě šli sice do vedení a hned ve 2. minutě dali na 2:0. Nečekané skóre vydrželo jen do 6. minuty, kdy domácí snížili a v 9. minutě vyrovnali. Pak začaly síly ubývat a skóre na straně hostů hrozivě narůstat. Strakonice již ohrozily branku Sparty jen ojediněle.

Šesťáci v Soběslavi porazili Lužnici 6:3. V domácí brance stál gólman, který byl v první třetině pro hosty nepřekonatelný. Ze 14 střel na branku Strakoničtí nedokázali dát jediný gól. Teprve v dalších dvou třetinách strhli vítězství na svoji stranu. O jejich střelecké převaze svědčí statistika střel na branku v poměru 50:14.

Utkání Strakonice – Sparta skončilo 4:10. Pražané s přehledem vedou tabulku. Sparťané zahájili utkání ve svižném tempu a v 17. minutě vedli 3:0. Teprve pak se strakoničtí hoši probudili a začali hrát hokej. Během šesti minut byl stav utkání 3:3. V této části byli domácí Spartě naprosto rovnocenným soupeřem. Pak však následovalo několik nepochopitelných výpadků obrany i útoku a soupeř znovu vstoupil do hry. Domácí již nedokázali hru srovnat, a tak počet inkasovaných gólů narůstal.

Páťáci zvenku přivezli dva body za výhru 8:5 nad Lužnicí. Domácí se rychle ujali vedení, hosté ale zabojovali a vyrovnali. V 9. minutě vedl celek Lužnice 3:1! V tu chvíli si trenér vzal oddechový čas a rázně klukům domluvil. Ti si vzali rady k srdci a začali pořádně bojovat. Do konce první třetiny se jim podařilo zápas vyrovnat. Druhá část byla ze strany Strakonických úspěšná. Soupeře gólově přestříleli 4:1 a drželi si na ledě převahu. Do posledního dějství nastoupili za stavu 7:4, oba týmy už poté daly jen po gólu.

Se Spartou páťáci odehráli vynikající utkání, velmi dobrému soupeři podlehli „jen“ 0:4. Nedokázali se střelecky prosadit a góly dostali kvůli malému důrazu před vlastní brankou. Ale celkově – velká pochvala všem, a to zejména gólmanovi.

Žákovská liga 8. tříd – 9. kolo: Sparta Praha – Strakonice 8:2 (3:0, 3:2, 2:0), Mikeš, Dlouhý (as. Bednařík, Jiřinec).

Žákovská liga 7. tříd – 9. kolo: Sparta Praha – Strakonice 19:2 (7:2, 5:0, 7:0), Staněk, Tintěra (as. Bublík).

Žákovská liga 6. tříd – 9. kolo: Strakonice – Sparta Praha 4:10 (1:3, 3:4, 0:3), Schwamberger, Švarc, Kočí, Mikeš (as. Řehoř, Káník).

Žákovská liga 5. tříd – 9. kolo: Strakonice – Sparta Praha 0:4 (0:2, 0:0, 0:2).