Okresní soutěž – 14. kolo: Crazy Frogs – Drachkov 0:2 (0:1, 0:1, 0:0), Huňáček a Šefčík (as. Soukup). Pískali Vrba, Vovčko.

SKP Strakonice – Cannibals 1:10 (1:3, 0:6, 0:1), Šmolík – Křepelka 3, Zacios, Seidl 2, Mařík, Čibera a Fürst (as. Franěk 3, Mařík 2, Křepelka, Hájek, Křišťan, Slepička, Čibera a Seidl). Rozhodovali Vrba, Sýkora.

Swietelsky – Jihospol 1:11 (0:3, 0:3, 1:5), T. Zelenka – Pazderník, Dušek 3, Bartoš, F. Vavruška, Vaněček, Volf a Kroupa (as. Vaněček 2, Kůra, Mrkvička, Volf, Vaněček, Bičovský, F. Vavruška, Dušek a Bartoš). Rozhodčí M. Jílek, Vacek.

ČSAD – Volyně 3:14 (1:2, 1:2, 1:10), Pechlát 2, Hrba (as. Beneš, Procházka) – Brabec, Křižan 4, M. Šulc 3, Náprstek 2 a Walter (as. Šimon 3, Brabec, Walter 2, Křižan, D. Šulc a M. Šulc). Sudí Vacek, Tetaur.

Dura – Westra 7:0 (2:0, 1:0, 4:0), M. Pangrác 2, Netušil, Tvrdý, Hanousek, Švec a J. Bulka (as. J. Bulka 2, Tvrdý, M. Pangrác, Švec, Nový, Čadek a Eisinger). Řídili Vacek, Beneš.

Sport–Bike – Schäfer 1:3 (1:2, 0:0, 0:1), Jindra (as. Maroš) – Zralý 2 a Vaněček (as. Drnek, Křivanec a Zeman). Rozhodčí Hájek, Sýkora.

Radomyšl B – KR Beton Prachatice 5:4 (2:1, 1:1, 2:2), Hejl 2, Karvan, Reichel, Štěpánek (as. Lifka 2, Josef Baloušek, Mazanec, Reichel, Šulc) – Václav Sedlecký, Švácha, Šindel a Trůbl (as. Benč, Václav Sedlecký, Kůrka a Kotlík). Sudí Častoral, Andrle.

Volno měla Madeta.

15. kolo: Jihospol – SKP Strakonice 5:0 (0:0, 4:0, 1:0), Volf 2, F. Vavruška, Bartoš a Mrkvička (as. Kroupa, Michl 2, Mrkvička, Zbořil a Bartoš). Rozhodčí Diviš, Vacek.

Volyně – Swietelsky 6:3 (2:1, 2:2, 2:0), Brabec, Křižan 2, Volák, Šimon (as. Volák 2, Šimon, Brabec) – O. Brabec, Kubáň a T. Zelenka (as. Kubáň, O. Brabec a Mareš). Řídili Vrba, Tetaur.

Schäfer – Dura 7:12 (3:4, 2:4, 2:4), Hrubý, Mašek, Zemen 2, Zralý (as. Zralý, Vacek 3, Hrubý, Zbíral, Holeček) – P. Čadek, M. Pangrác 3, Z. Pangrác, J. Bulka 2, Nový a Netušil (as. M. Pangrác, P. Bulka 3, Z. Pangrác 2, Brož, P. Čadek, Nový a M. Čadek). Rozhodovali Sýkora, Vacek.

Madeta – Radomyšl B 1:2 (0:1, 1:0, 0:1), P. Funda (as. Zach) – Josef Baloušek a Štěpánek (as. Očenášek, Šulc a Reichel). Pískali Hájek, Sýkora.

Westra – KR Beton Prachatice bude sehráno v termínech 28. kola.

Westra – ČSAD přeloženo na tuto středu (20).

Volno měly Drachkov a Cannibals. Tým Crazy Frogs odstoupil, výsledky byly anulovány.

Dohrávka 1. kola: ČSAD – Schäfer 5:8 (1:2, 1:5, 3:1), Pechlát 2, Lukeš, Jiří Baloušek, Procházka (as. Jiří Baloušek, Pechlát) – Zralý 2, Drnek, Křivanec, Zárybnický, Zbíral, Vacek a Janáček (as. Zárybnický 3, Zbíral, Zralý a Vacek). Sudí Vovčko, Vacek.

Předehrávka 28. kola: Westra – Sport–Bike 2:11 (2:5, 0:4, 0:2), Javůrek 2 (as. Šťastný) – M. Jílek 3, Kabele, Kalina, Reisinger 2, Bittner a Maroš (as. M. Jílek, P. Skála 3, Kabele, Reisinger 2, Jindra, Maroš a Bittner). Rozhodčí Hájek, Pícha.

 1. Radomyšl B 13 0 0 0 112:33   39
2. Jihospol 10 1 0 2 61:23   32
3. Volyně 10 0 1 2 88:44   31
4. Dura 8 2 1 2 83:49   29
5. Sport–Bike 8 0 1 4 71:38   25
6. Cannibals 7 1 0 5 55:38   23
7. Schäfer 6 0 2 5 57:55   20
8. ČSAD 5 0 0 7 42:61   15
9. SKP Strakonice 5 0 0 8 42:66   15
10. Drachkov 4 1 0 8 31:48   14
11. KR Beton 3 1 1 7 44:47   12
12. Swietelsky 2 1 0 10 28:78    8
13. Madeta 2 0 0 11 29:75    6
14. Westra 0 0 1 12 23:111    1

Krajský přebor juniorů – 18. kolo: Strakonice – Soběslav 4:3 (2:1, 1:1, 1:1), Kubů, Sýkora, Kuncipál a Macháček (as. Šrámek 2, Kastner, Sýkora a Tetour).

Krajský přebor dorostu – 18. kolo: Strakonice – Soběslav 5:1 (1:0, 2:0, 2:1), Diviš 2, Trnka, Škoda a Hrubý (as. Andrle 2, Škoda, Trnka a Kurečka).

Liga starších žáků – 19. kolo: Rokycany – Strakonice 6:4 (2:2, 1:1, 3:1), Poláček 2, Kordík a Marek (as. Němec a Bazgier).

Liga mladších žáků – 19. kolo: Rokycany – Strakonice 2:11 (0:2, 1:5, 1:4), Mikeš 4, Dlouhý 2, Křenek, Křešnička, Němejc, Janoch a Bednařík (as. Němejc, Bednařík 2, Janoch, Křešnička, Jiřinec a Malota).

Krajský přebor 5. tříd – 13. kolo: Jindřichův Hradec – Strakonice 1:6 (0:2, 0:1, 1:3), Tintěra 2, Franta, Kočí, Skála a Pivnička (as. Rezek, Kočí, Holman a Franta).

Krajský přebor 4. tříd – 13. kolo: Jindřichův Hradec – Strakonice 2:4 (0:1, 1:2, 1:1), Kopenec, Řehoř, Mikeš a Čihák (as. Vlček a Řehoř).

Farma Cup – 16. zápas: Modří – Žlutí 3:4 (1:2, 2:1, 0:1), S. Ryba 2, Hrdlička – Přecechtěl 2, Flíček a Hrba. 17. zápas: Modří – Žlutí 3:0 (1:0, 1:0, 1:0), Vošta 2 a S. Ryba. 18. zápas: Modří – Žlutí 5:1 (1:0, 1:1, 3:0), Ruda 3, Vošta a S. Ryba. Stav série MxŽ: 5–1–12 (54:65).

FRANTIŠEK VAVRUŠKA, STANISLAV KAŠPAR, MILOŠ VRÁTNÝ