Radomyšl brala potřetí tři body

Písek, Radomyšl – Vítězný hattrick dokonali v neděli 6. listopadu v 7. kole krajské ligy hokejisté Radomyšle. Na domácím ledě v Písku si poradili s Humpolcem jasně 5:1 (0:0, 3:0, 2:1) a v tabulce si polepšili na čtvrté místo.

8.11.2016

Ilustrační fotoFoto: Jan Škrle

Radomyšl se dostala do formy, proti soupeři z Vysočiny kralovala ale až poté, kdy se ujala vedení ve druhé třetině.

„Přečkali jsme úvodní tlak soupeře a už ve druhé půlce první třetiny jsme nedali šance. Od druhé to tam začalo padat. Dali jsme dva rychlé góly, ty rozhodly. Kluci si začali věřit, hrou se bavili a zaslouženě jsme vyhráli," hodnotil trenér Radek Volf.

Ve 25. minutě poslal domácí do vedení Březina, za čtyři minuty zvýšil Gába, ve 35. minutě přidal třetí gól Vlk. A hned ve 41. minutě skóroval Kica, v 54. minutě už na 5:0 navýšil Mošovský. Hosté snížili v 58. minutě.

„Na tento zápas se sestava úplně obměnila, vsadili jsme na zkušenost. Junioři hráli své utkání, nechtěli jsme je přetěžovat," poznamenal kouč.

Sestava: Kafka – Kudrna, Pěnička, Volf ml., Burkoň, Mazanec, Vejda – Řehoř, Jungbauer, Kica – Gába, Novák, Vlk – Mošovský, Březina, Kurz – Klas, Torba.

8.11.2016 VSTUP DO DISKUSE
Navštivte svou okresní redakci Deníku, kde najdete formulář pro vaše přání.

Vaše přání může zaznít v chrámu ve Vídni

Hluk, smrad a krev i o Vánocích?

V kulturním domě v Čejeticích se vánočně střílelo

Čejetice – V sobotu 16. prosince se uskutečnil v obci Čejetice Vánoční střelecký turnaj ve střelbě ze vzduchovky 3 krát 5 ran na vzdálenost 10 metrů.

U Střelských Hoštic došlo k těžké dopravní nehodě

Střelské Hoštice - V neděli 17. prosince v 7.15 hodin došlo u Střelských Hoštic ke střetu dvou vozidel.