Z pohledu písecké farmy by se dalo hovořit o ztracených dvou bodech, protože v závěru byla ve vedení a vyrovnávací branku inkasovala v 56. minutě. I když trenér Radek Volf to až tak špatně neviděl.

„Byl to zápas nahoru-dolů. Hrál se otevřený hokej, kdy jsme vyložených šancí měli asi víc my, bohužel jsme je opět neproměňovali," uvedl.

Domácí vedli po trefách Burkoně, Březiny z trestného střílení a Vlka ve 28. minutě už 3:0, ale soupeř se dvěma góly do konce druhé části znovu dostal do hry.

A navíc hned na začátku třetího dějství slepenými trefami ze 41. a 43. minuty otočil. Ale v 53. minutě domácí dvakrát zaúřadovali a znovu šli brankami Klase a Stropnického do vedení. „Škoda, že jsme ho neudrželi, vyrovnávací gól byl zbytečný," přiblížil Volf.

Následovaly nájezdy, kdy po sérii prvních tří byl stav smírný 2:2. Ten čtvrtý pak Radomyšlští nevyužili, naopak hosté ano a připsali si bod navíc.

Kouč i přes pouhý získaný bod našel kladnou stránku. „Byl jsem spokojený s výkonem. Jen brankář Kafka chytal v první třetině výborně, ale v té třetí si vybral slabší chvilky," uzavřel.

Nyní se Radomyšl bude připravovat na sobotní derby ve Strakonicích, které doma v prvním utkání porazila na nájezdy 5:4.

Sestava: Kafka – Burkoň, Švagr, Mazanec, Kudrna, Vejda – Březina, Jungbauer, Vlk – Novák, Stropnický, Mošovský – Klas, R. Volf ml., Bárta.