Radomyšl brala bod, kouč byl s výkonem spokojený

Písek, Radomyšl – Navázat na předchozí domácí výhru 5:4 nad vedoucím Českým Krumlovem se hokejistům Radomyšle nepodařilo. Odvety základní části krajské ligy začali v neděli 11. prosince domácí prohrou na nájezdy s Veselím nad Lužnicí 5:6 (1:0, 2:2, 2:3 – 0:1). V tabulce jsou dál sedmí.

13.12.2016

Trenér Radek VolfFoto: Jan Škrle

Z pohledu písecké farmy by se dalo hovořit o ztracených dvou bodech, protože v závěru byla ve vedení a vyrovnávací branku inkasovala v 56. minutě. I když trenér Radek Volf to až tak špatně neviděl.

„Byl to zápas nahoru-dolů. Hrál se otevřený hokej, kdy jsme vyložených šancí měli asi víc my, bohužel jsme je opět neproměňovali," uvedl.

Domácí vedli po trefách Burkoně, Březiny z trestného střílení a Vlka ve 28. minutě už 3:0, ale soupeř se dvěma góly do konce druhé části znovu dostal do hry.

A navíc hned na začátku třetího dějství slepenými trefami ze 41. a 43. minuty otočil. Ale v 53. minutě domácí dvakrát zaúřadovali a znovu šli brankami Klase a Stropnického do vedení. „Škoda, že jsme ho neudrželi, vyrovnávací gól byl zbytečný," přiblížil Volf.

Následovaly nájezdy, kdy po sérii prvních tří byl stav smírný 2:2. Ten čtvrtý pak Radomyšlští nevyužili, naopak hosté ano a připsali si bod navíc.

Kouč i přes pouhý získaný bod našel kladnou stránku. „Byl jsem spokojený s výkonem. Jen brankář Kafka chytal v první třetině výborně, ale v té třetí si vybral slabší chvilky," uzavřel.

Nyní se Radomyšl bude připravovat na sobotní derby ve Strakonicích, které doma v prvním utkání porazila na nájezdy 5:4.

Sestava: Kafka – Burkoň, Švagr, Mazanec, Kudrna, Vejda – Březina, Jungbauer, Vlk – Novák, Stropnický, Mošovský – Klas, R. Volf ml., Bárta.

13.12.2016 VSTUP DO DISKUSE
Navštivte svou okresní redakci Deníku, kde najdete formulář pro vaše přání.

Vaše přání může zaznít v chrámu ve Vídni

Hluk, smrad a krev i o Vánocích?

V kulturním domě v Čejeticích se vánočně střílelo

Čejetice – V sobotu 16. prosince se uskutečnil v obci Čejetice Vánoční střelecký turnaj ve střelbě ze vzduchovky 3 krát 5 ran na vzdálenost 10 metrů.

U Střelských Hoštic došlo k těžké dopravní nehodě

Střelské Hoštice - V neděli 17. prosince v 7.15 hodin došlo u Střelských Hoštic ke střetu dvou vozidel.