Desátého února se od 17.30 v Kuki aréně pod hlubockým zámkem odehraje charitativní hokejové utkání Dynamo Legends - Fotbalisté Euro 96. Výtěžek půjde ve prospěch Erička a Edvinka. "Zveme všechny přínivce sportu. Bude to stát za to a pomůžeme těm, kteří mají těžší osud," říká Martin Vozábal.

Na jihu Čech populární sportovci Karel Vácha a Martin Vozábal se domluvili a připravili na 10.2. velkou sportovní akci. Výjimečnou. Oba jsou fotbalisti. Oba to dotáhli až do reprezentace. Vácha si zahrál v kvalifikaci MS, Vozábal na olympijských hrách. Teď pozvali kamarády na stadion, který je přímo pod hlubockým zámkem.

Legendární hokejový útočník Jaroslav Pouzar oslavil 72. narozenin. Byl by rád, aby na MS dorazili Gretzky a Kurri
Útok Gretzky - Kurri - Pouzar v Praze? Legendární útočník slaví narozeniny

Ale pozor! Hrát se bude hokej! V týmu legend Dynama si zahrají kromě obou zmiňovaných fotbalistů třeba Lafata, Latka, Poborský nebo čerstvý člen sportovní Síně slávy Jihočeského kraje Ladislav Fujdiar. "V týmu Euro 96 přislíbili účast Kuka, Šmicer, Siegl, Novotný, Ujfaluši a další."

Zápas, který začne 10.2. v 17.30 vygeneruje finanční obnos, který pořadatelé kompletně věnují na charitativní účely: "Eričkovi a Edvinkovi," konkretizoval Karel Vácha, že pomoc sportem bude adresná.

Vstupenky jsou stále v prodeji v Infocentru Hluboká, v La Cafee na Lannově třídě nebo v Music centru v českobudějovické Krajinské ulici.