HC Příbram - IHC Králové Písek 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 14. Zdeněk (Jelínek, Josefus), 28. Panna (Malý, Rohlík), 49. Tlačil (Malý), 59. Pinkas (Chlouba) – 7. Bednařík (Matějka, Sýbek). Rozhodčí: Battěk – Horaždovský, Štěpánek. Vyloučení: 3:4, navíc Sýbek (PIS) neproměněné trestné střílení. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0.
Sestava IHC Písek: Kříž - Bílek, Dosek, Novák, Dvořák, Najman, Turek, Tampier - Šuhaj, Volf L., Bednařík, Sýbek, Matějka, Matějček, Čížek, Brož, Volf J., Novotný, Januška.

Písečtí hokejisté porazili Cheb 4:2. Ilustrační foto.
Písečtí hokejisté začali druhou část II. ligy výhrou nad Chebem

Favorizovaní domácí začali utkání aktivněji, přesto se do vedení dostal Písek. Domácí však ještě do první sirény dokázali vyrovnat a Písek může mrzet neproměněné trestné střílení. K výsledkovému obratu v utkání domácí zaveleli ve druhé třetině, když proměnili přesilovou hru.

Ve vyrovnané třetí třetině již stříleli branky jen domácí. I přes výborný výkon gólmana Kříže dokázali deset minut před koncem utéct na rozdíl dvou branek a v samotném závěru duelu svou výhru pečetili čtvrtou brankou.