II. liga ledního hokeje - skupina jih: HC Příbram - IHC Králové Písek 5:2 (2:0, 0:1, 3:1)

Branky a nahrávky: 3. Zdeněk (Tlačil, Jelínek), 6. Panna (Rohlík, Zdeněk), 47. Kutlák (Josefus, Gengel), 50. Bečvář (Tlačil, Panna), 60. Gengel (Josefus, Panna) – 25. Bednařík (Dosek, Čížek), 43. Sýbek (Volf, Dudáček). Rozhodčí: Květoň – Kubíček, Tuháček. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0.
Soupiska IHC Vimperk: Kříž (připraven Ludvík) – Kurfürst, Dudáček, F. Novák, Dosek, Tampier, Turek, Velíšek – Čížek, Sýbek, Januška, Bednařík, Hracholskij, Matějček, Novotný, J. Volf, L. Volf, Lechnýř, Brož.

Naladěni domácí výhrou 6:1 nad Chebem chtěli písečtí hokejisté překvapit i druhou Příbram. Začatek utkání však hostům vůbec nevyšel a domácí šli brzy do dvoubrankového vedení. Další střely již gólman Kříž za svá záda nepustil a svým výborným výkonem držel tým ve hře.

Ve druhé třetině se hráči IHC Písek zvedli a odměnou jim byl kontaktní gól z hokejky Bednaříka. Srovnat se jim podařilo Sýbkem hned v úvodu třetí třetiny a zápas dostal zcela nový náboj. Postupně se však začala projevovat zkušenost na domácích holích a Příbram si vzala zpět dvoubrankové vedení. V závěru utkání zkusili hosté hru bez brankáře, při které inkasovali pátou branku.

Písečtí hokejisté tak zůstávají na sedmém místě tabulky s náskokem pěti bodů na poslední Řitusy, které mají jedno utkání k dobru. Písečtí nyní v sobotu 12. února přivítají v dalším kole na svém ledě třetí Kobru Praha. Utkání začíná v 17 hodin.