Krajská liga, semifinále play off, 1. zápasy:

HC Strakonice – HC Milevsko 6:7 (1:3, 3:2, 2:2)

V nečekanou přestřelku se změnil první semifinálový duel mezi Strakonicemi a Milevskem. Hostující tým se nejprve dvakrát ujal vedení, které domácí dokázali srovnat. Na druhou i třetí třetinu šlo ale Milevsko s dvougólovým náskokem, přičemž se v závěrečném dějství dočkalo dokonce tříbrankového vedení. Strakonice se však nevzdaly. Dotáhly se na rozdíl jednoho gólu a v závěrečné hře bez brankaře podpořené přesilovkou usilovaly o vyrovnání. To se však nepovedlo a Milevsko bude v nedělní domácí odvetě usilovat o ukončení série. Na gólových hodech se nejvíce podíleli tříbrankový střelec strakonický obránce Marek Hrubý a ještě o gól více přidal milevský Jiří Müller.

Branky a nahrávky: 11. L. Papež (T. Růžička, D. Papež), 29. Křenek (D. Kovář, J. Švec), 32. M. Hrubý, 34. M. Hrubý (Ruda), 53. M. Hrubý (P. Šebesta), 53. L. Papež (Jar. Hřebíček) – 7. T. Hošek, 13. J. Müller (Štych), 17. Pouch (T. Novotný) 35. J. Müller (Štych, Suchan), 40. Radosta (Fořt, Štych), 41. J. Müller (Štych, Kořánek), 51. J. Müller (Suchan).

Rozhodčí: J. Stach, D. Urban – Soukup, Deim. Vyloučení 7:7, navíc M. Hrubý (Strakonice) 10 minut, Kořánek (Milevsko) do konce.
Využití 1:1. Diváků 1 050. Střely na branku 43:40 (13:14, 15:14, 15:12). Průběh utkání 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:6, 4:6, 4:7, 6:7.

HC Strakonice: Myslivec – Jar. Hřebíček, D. Kovář, Topinka, M. Všetečka, M. Hrubý, D. Papež – J. Švec, Kořánek, L. Hrubý (41. D. Škoda), Samohejl, Dlouhý, L. Papež, Ruda, T. Růžička, Major (21. P. Řehoř). Trenéři Milan Řehoř a Stanislav Kašpar.

HC Milevsko: Panec – Hamerle, Čunát, Štych, T. Hošek, Pletka, J. Havran – Nevolný, Pouch, T. Novotný, Suchan, J. Müller, Kořánek, Buriánek, Radosta, Fořt. Trenér Emil Švec st.