Vedoucí Radomyšl porazila druhé Katovice 8:6, ty ovšem i tak skončí stříbrné. Luby, které je ještě mohly ohrozit, prohrály s Czech Lease 8:9. Dvakrát v průběhu 24 hodin na sebe narazily čtvrtá Sušice a poslední Horažďovice. A v obou duelech byli lepší Sušičtí. Nejprve vyhráli ve Strakonicích 4:3 a o den později doma v dohrávce 15. kola 6:1.

CZECH LEASE – LUBY 9:8 (1:1, 6:4, 2:3). Od začátku až do závěrečných vteřin to byl hodně rušný, divácky určitě zajímavý zápas. Oba soupeři byli naladěni spíše na útočnou notu a s bráněním si mnoho starostí nedělali. Góly padaly jak ze hry, tak i z přesilových her. Když na začátku poslední třetiny mužstvo Czech Lease navýšilo vedení na čtyři branky, zdálo se být rozhodnuto. Ale ne tak pro hosty. Ti se nadechli k závěrečnému náporu a snížili na rozdíl gólu. Ale ani jejich poslední půlminuta při hře bez brankáře už skóre nezměnila.

Branky: 12. a 24. Kurečka, 29. a 47. Polák, 34. a 36. Pangrác, 24. Řezníček, 26. Hrubý, 40. Macháček (as. Řehoř, Vlček, Řezníček 2, Srb, Kurečka, Gross) – 10., 27. a 55. Hájek, 30. a 39. Malát, 23. Vraný, 49. Kašpar, 54. K. Pikhart (as. Vraný 2, Topinka, Hůla, K. Pikhart, R. Pikhart, Hájek). Sudí: Častoral – Vrba, Mašek. Vyloučení: 4:5. Využití: 3:2. Oslabení: 0:1. Diváků: 41.

HC HORAŽĎOVICE – SUŠICE 3:4 (2:1, 1:2, 0:1). Horažďovice ani v posledním domácím utkání na vítězství nedosáhly. I když vyhrály úvodní třetinu, více možností si vypracovali Sušičtí. Úroveň hry nepřevýšila průměr, a to samé platilo i ve druhé části, ve které hosté vyrovnali na 3:3. V závěrečném dějství padl jediný gól z hole Lejska, který rozhodl o tom, že si dva body odvezli Sušičtí.

Branky: 7. R. Vovčko, 19. M. Sosna, 34. Papež (as. Kepl 3) – 40. a 42. Lejsek, 20. Fedor, 22. Vospěl (Fedor 2, Šmrha). Rozhodčí: Diviš – Vacek, Mašek. Vyloučení: 6:3. Bez využití. Diváků: 38.

KATOVICE – RADOMYŠL 6:8 (0:6, 3:1, 3:1). Když po necelých sedmnácti odehraných minutách svítilo na ukazateli skóre 0:6, vypadalo to s týmem Katovic hodně špatně. Radomyšl koncertovala a nepouštěla soupeře téměř vůbec do své třetiny. Po změně stran už její snaha pokračovat v tlaku a přidat další branky viditelně polevila, a tak i Katovičtí zahrozili. Výsledkem jejich snahy byly tři trefy do branky gólmana Šípa. V poslední části si Radomyšl vedení hlídala, ale do tempa z úvodu utkání se nedostala. Katovice třemi góly zápas ještě zdramatizovaly, ale poslední slovo měl už jistý vítěz soutěže.

Branky: 28. Kuncipál, 29. Hora, 30. Jílek, 42. Velíšek, 45. Vinš, 51. Diviš (as. Vinš, Krůček, Diviš) – 4. a 17. Rod, 5. Zeman, 6. J. Maroušek, 8. Paukner, 12. Mařík, 28. Havel, 55. Škoda (as. Martin Müller 3, Javůrek 2, Škoda, Žák, Coufal, Horažďovský, Burkoň). Řídili: Diviš – Mašek, Hájek. Vyloučení: 8:2. Využití: 0:2. Oslabení: 2:0. Diváků: 84.

Dohrávka 15. kola: SUŠICE – HC HORAŽĎOVICE 6:1 (4:0, 1:0, 1:1). Také ve druhém vzájemném utkání těchto soupeřů během 24 hodin byli úspěšnější Sušičtí. Na domácím ledě hned v úvodní třetině jasně hosty přehráli, dali čtyři branky, což se pro další vývoj utkání ukázalo být rozhodující. Ve zbylých dvou třetinách už byly Horažďovice domácím vyrovnaným soupeřem, manko už ale dohnat nedokázaly.

Branky: 1. a 8. Holý, 39. a 44. Korál, 7. Šmrha, 12. Fedor (as. Korál, Myslík, Lejsek, Fedor, Karhan, Vávrů, Šmrha) – 60. Panský (as. Funda). Rozhodovali: Vacek – Častoral, Štěrba. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. Diváků: 60.

Pro úplnost tabulky zbývá ještě dohrát duel Sušice – Luby, který bude v neděli 1. března od 14 hodin přímým soubojem o konečné třetí místo.

1. Radomyšl 20 17 2 1 142:58 36
2. Katovice 20 10 1 9 95:79 21
3. Luby 19 9 0 10 73:77 18
4. Sušice 19 8 2 9 70:75 18
5. Czech Lease 20 7 1 12 60:119 13
6. Horažďovice 20 4 2 14 65:97 10