TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 5:4 (1:0, 2:2, 2:2), branky Beníšek, Braun, Balvín, Kříž, Andrle, asistence Braun 2x, Beníšek, Šimák, Kouba, Kříž, Rendl, vyloučení 2:5 (využití 3:0).

Sestava: Reindl (Kováč) – Koryťák, Tuháček, Vaněček F. st., Kabele, Balvín, Krejčí, Vaněček F. ml. – Andrle, Kouba, Šimák, Beníšek, Braun, Kříž, Fabšicová, Rendl, Koška, Novák, Časta, Široký. Komentář Miloslav Tuháček: "Toto utkání bylo nesmírně důležité, protože bylo jasné, že jeho vítěz bude postupujícím do nadstavbové části a poražený se do ní naopak nedostane. Vědomí odpovědnosti hráčům dost svazovalo nohy a přestože jsme byli lepším týmem, prosazovali jsme se velmi obtížně. Proti Veselí nad Lužnicí to koneckonců nikdy není jinak. Dobré bylo, že na začátku utkání jsme se ujali vedení a soupeři jsme umožnili vždy jen snížit. Dařilo se nám využívat přesilovky, ale jinak se v průběhu utkání projevovala zase naše stará bolest - využívání příležitostí. Byly to nervy, ale nakonec jsme dovedli utkání do vítězného konce a zaslouženě se radovali z postupu do nadstavbové části, kde změříme síly s nejlepšími celky z ostatních regionů."

Zápas 8. třída
HC Strakonice – HC Letci Letňany 5:2 (2:1,0:1,3:0). Sestava: Ešler (Koryťák) – Kabele, Častoral, Krejčí, Eybl, Kříž, Braun, Kučera, Beníšek, Šimák, Koška, Sládek, Kovárna, branky Kučera 2, Kříž 2, Sládek, asistence Braun 2, Šimák, Kříž, Krejčí.