Hokejová KL o víkendu uzavře druhou třetinu základní části. Týmy ze Strakonicka mají zcela jiné starosti. Strakoničtí bojují o co nejlepší umístění v první čtyřce, Radomyšl o účast v play off. Víkendové zápasy mohou o mnohém napovědět.

Strakoničtí jedou k derby do Vimperka. Soupeři mají co oplácet, doma s ním prohráli 3:4, přestože 2:0 vedli. Ve Vimperku to znovu bude boj se vším všudy. Oba celky se navzájem výborně znají, oba budou mít v hledišti své bubeníky a čeká se skvělá atmosféra. V minulém kole Strakoničtí vyhráli 6:3 v Českém Krumlově a jedou tak do Vimperka dobře naladěni. Domácí mají naopak za sebou porážku v Hluboké nad Vltavou 2:5. Vzájemný duel Vimperka a Strakonic nikdy nemá favorita, ale vždy přinese velmi dobrý hokej.

Sokol Radomyšl zamíří na otevřenou ledovou plochu na Hlubokou. O výhře týmu z podzámčí v minulém kole již byla řeč, tři body brali i hráči Radomyšle, když vyhráli vysoko 6:1 v Soběslavi. Na Hluboké však favoritem nebudou, ale o to lépe se jim může hrát. V prvním vzájemném měření této sezony skončilo utkání na píseckém ledě 2:9. Sokolíci tak mají soupeři co oplácet. Navíc by jim byl každý bodík dobrý v boji o play off. Na dálku budou fandit i Strakonickým, aby odvezli všechny body z Vimperka.

Aktuální tabulku KL najdete ZDE.