Po čtyřech kolech hokejové Krajské ligy jsou na tom lépe hráči HC Strakonice, kteří nasbírali devět bodů za tři výhry, když jedinou porážku utrpěli doma s Vimperkem. Naopak hráči Sokola Radomyšl mají jednu výhru a paradoxně na ledě přemožitele Strakonic ve Vimperku. Tři body je řadí na devátou příčku tabulky. Aktuální pořadí soutěže najdete ZDE.

V pátém kole vyjedou jako první na led hokejisté Sokola Radomyšl. Ti v sobotu od 17 hodin hostí ve svém píseckém azylu hráče Milevska. A pro domácí to bude pořádně složité, jelikož Milevsko po čtyřech kolech vede tabulku, když ztratilo pouze jediný bod po výhře na nájezdy nad Hlubokou nad Vltavou. Ale jak ukazují dosavadní výsledky, v této sezoně může každý porazit každého.

To hráči HC Strakonice zajíždé na led Střelců Jindřichův Hradec. Hokejky se svým sousedem v tabulce skříží také v sobotu 21. října, ale až od 18.15 hodin. Hradec je namlsaný z minulého kola, když vyhrál v Českém Krumlově 6:2. Strakoničtí doma přehráli poslední Božetice 8:4.

Ostatní zápasy 5. kola: Veselí nad Lužnicí - Hluboká nad Vltavou (S, 17), Božetice - Vimperk (N, 17), Soběslav - Český Krumlov (N, 17).