Boj o první místo v tabulce okresního přeboru hokejistů pokračuje. Znovu do čela se dostala po 10. kole Radomyšl, i když jen o skóre. V poměru 11:0 smetla Cehnice a má 21 bodů. Stejně jsou na tom i Katovice, do té doby lídr. Ty podlehly venku s Luby 6:7 na nájezdy a jsou nyní druhé. Ve třetím utkání Sušice porazila Horažďovice 3:2.

SUŠICE – HC HORAŽĎOVICE 3:2 (0:1, 3:0, 0:1). I když hosté dokázali vyhrát první a závěrečnou třetinu, na jakýkoliv bodový zisk to přesto nestačilo. Sušici vyšla prostřední část zápasu, dala tři góly a taktickou hrou v závěru své těsné vítězství uhájila.

Branky: 24. Lejsek (Vávrů), 25. Vachoušek (Rendl), 30. Vachoušek (Lejsek) – 18. M. Sosna (Kašpar), 51. L. Sosna (Vovčko). Rozhodčí: Štěrba – Svoboda, Čámský. Vyloučení: 8:9, navíc Ryšavý (Sušice), M. Sosna a Jílek (oba Horažďovice) 10´OT. Využití: 0:1. Diváků: 120.

CEHNICE – RADOMYŠL 0:11 (0:5, 0:4, 0:2). Od úvodních minut bylo utkání jednostrannou záležitostí Radomyšle, která už po první dvacetiminutovce vedla pětigólovým rozdílem. Obraz hry se nezměnil ani po přestávce a Radomyšl dalšími góly navyšovala skóre. Cehnice podaly v tomto zápase podprůměrný výkon a nebýt toho, že hráči soupeře v závěrečné třetině ubrali na tempu, byl by jejich debakl ještě větší.

Branky: 1. J. Maroušek (Dörner, Oranský), 5. Dörner (J. Maroušek), 8. Havel (J. Maroušek), 10. Dörner (J. Maroušek, Oranský), 16. Dörner (Mařík), 21. J. Maroušek (Mařík, Dörner), 25. Škoda (J. Maroušek), 27. Mařík (M. Maroušek), 30. Dörner (J. Maroušek, M. Maroušek), 47. Coufal (J. Maroušek), 56. Dörner (Mařík). Rozhodčí: Diviš – Vacek, Kordík. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:2. Diváků: 40.

LUBY – KATOVICE 7:6 SN (2:2, 1:1, 3:3 – 1:0). Z pohledu na výsledky jednotlivých třetin je patrné, že utkání těchto dvou soupeřů bylo po celých šedesát minut zcela vyrovnané. Drama vrcholilo v poslední minutě, kdy šly Katovice 23 vteřin před koncem do vedení, ale Luby stihly ještě do závěrečné sirény srovnat! Šťastnější byli v samostatných nájezdech domácí, bod navíc jim zajistil Petr Malát.

Branky: 12. Spurný (R. Pikhart), 19. Topinka, 33. Vraný (Rajšl), 41. R. Pikhart (Spurný), 45. Vraný (Topinka), 60. Malát (Vraný), rozhodující nájezd dal Malát – 8. Hodánek (Jílek), 12. Marek (Žemlička), 25. Hodánek, 44. Diviš (Jícha), 56. Škoda, 60. Žemlička (Hodánek). Rozhodčí: Hrdlička – Nejdl, Kosnar. Vyloučení: 7:3. Využití: 0:2. Diváků: 30.

1. Radomyšl 10 7 0 0 3 58:35 21
2. Katovice 10 6 1 1 2 49:35 21
3. Luby 10 4 2 0 4 57:38 16
4. Sušice 9 4 1 0 4 43:47 13
5. Horažďovice 10 1 1 3 5 35:47 8
6. Cehnice 9 2 1 0 6 29:68 8

Program 11. kola (14.-15. prosince): Luby – Sušice (ne 12.45, ZS Klatovy), Cehnice – Katovice (so 15.45), HC Horažďovice – Radomyšl (ne 17.30).