Radomyšl jede stále na plný plyn, v západočeském derby byly lepší Luby. Katovice uhájily s Horažďovicemi nulu, samy jim nastřílely sedm branek. .

SUŠICE – START LUBY 2:4 (0:2, 2:2, 0:0).
V západočeském derby na sušickém zimním stadionu působili hosté hokejovějším dojmem a v průběhu zápasu vedli už čtyřgólovým rozdílem. V závěrečné třetině se Sušice snažila o vyrovnání, ale mužstvo Startu si své vedení taktickou hrou dokázalo udržet až do konce utkání. Sudí: Diviš, Vacek a Gross, diváků 45.

HC CZECH LEASE – RADOMYŠL 4:7 (1:0, 3:4, 0:3).
Zásluhou obou týmů se hrál od začátku hokej, který nepostrádal tempo ani dramatičnost, akce se střídaly na obou stranách a jediný gól v úvodní třetině přinesla využitá přesilová hra Czech Lease. V prostřední dvacetiminutovce bohaté na branky už ale Radomyšl převzala otěže zápasu do svých rukou, vynutila si velký tlak a jen díky dalším dvěma proměněným přesilovkám dokázalo mužstvo Czech Lease udržet po 40 minutách nerozhodný stav. V poslední třetině už ale jeho hráčům docházely síly, Radomyšl na ledové ploše jasně dominovala a to se také promítlo do konečného skóre utkání.
Góly: 18. a 29 Jiří Kolman, 38. Kafka, 40. Pangrác (s. Boška, Vítek 2, Kurečka, Polák) – 37., 40. a 48. Havel, 56. a 59. Brejcha, 26. Mařík, 33. Jan Maroušek (as. Javůrek 3, Brejcha 2, Coufal, Jan Maroušek, Havel.) Vyloučení 5:10, využití 3:1, oslabení 0:1. Sudí: Sýkora – Janoch, Kordík. Diváků 50.

HORAŽĎOVICE – KATOVICE 0:7 (0:2, 0:4, 0:1).
Utkání rozhodně nepatřilo z pohledu Horažďovic mezi ta vydařená. V jejich hře bylo hodně chyb a nepřesností a pouze v závěrečné třetině se dokázaly několikrát dostat do střeleckých příležitostí. Pozorný Doubek si ale dokázal udržet čisté konto až do závěrečné sirény.
Katovice, i když postrádaly několik svých opor, byly v sotva průměrném zápase lepším týmem a vyhrály zaslouženě.
Góly: 28. a 44. Diviš, 1. Křivanec, 12. Němec, 28. Hodánek, 32. Hora, 37. Kotek.
Asistence: Kuncipál 2, Jícha, Hora, Jílek, Pikard, Hynek, Diviš, Hodánek, Kotek.
Rozhodčí: Diviš – Častoral, Vrba. Vyloučení 4:4, využití 0:1, oslabení 0:1. Diváků 85.

Ladislav Masopust